IT Manager
  • Warszawa
IT Manager
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
DCG
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie infrastruktury, aplikacji i narzędzi wewnątrz Grupy Kapitałowej
  • Dostarczanie rozwiązań IT w ramach bieżących potrzeb biznesowych i realizowanych inicjatyw
  • Udział w wewnętrznych projektach i nowych inicjatywach
  • Doradztwo w zakresie rozwiązań technologicznych wspierających obszary biznesowe
  • Prowadzenie działań doskonalących i optymalizujących
  • Koordynacja pracy działu (4-5 osób)
  • Współpraca z dostawcą zewnętrznym (helpdesk)

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem usługami, aplikacjami IT, a także developmentem i analizą biznesową
  • IT Administration / Service Desk background
  • Wysokie umiejętności interpersonalne: proaktywność nastawienie na szukanie rozwiązań, wielozadaniowość
  • Umiejętność łączenia potrzeb klienta wewnętrznego ze środowiskiem technicznym
  • Znajomość i praktyczne wykorzystanie SQL
  • Znajomość i praktyczne wykorzystanie VBA

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Szkolenia
  • Stałe wsparcie konsultanta
  • Udział w integracjach i wydarzeniach organizowanych przez DCG
  • Program rekomendacji pracowników

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584