It Manager
  • Wysokie Mazowieckie
It Manager
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
DCG
30. 9. 2024

Zakres obowiązków: Utrzymanie infrastruktury, aplikacji i narzędzi wewnątrz Grupy Kapitałowej Dostarczanie rozwiązań IT w ramach bieżących potrzeb biznesowych i realizowanych inicjatyw Udział w wewnętrznych projektach i nowych inicjatywach Doradztwo w zakresie rozwiązań technologicznych wspierających obszary biznesowe Prowadzenie działań doskonalących i optymalizujących Koordynacja pracy działu (4-5 osób) Współpraca z dostawcą zewnętrznym (helpdesk) Wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem usługami, aplikacjami IT, a także developmentem i analizą biznesową IT Administration / Service Desk background Wysokie umiejętności interpersonalne: proaktywność nastawienie na szukanie rozwiązań, wielozadaniowość Umiejętność łączenia potrzeb klienta wewnętrznego ze środowiskiem technicznym Znajomość i praktyczne wykorzystanie SQL Znajomość i praktyczne wykorzystanie VBA Oferujemy: Prywatna opieka medyczna Dofinansowanie karty sportowej Szkolenia Stałe wsparcie konsultanta Udział w integracjach i wydarzeniach organizowanych przez DCG Program rekomendacji pracowników

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Manager Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132