IT Konsultant
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Klient portalu Praca.pl
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

Wsparcie funkcjonalne użytkowników aplikacji biznesowych oraz wykonywania drobnym prac administracyjnych w systemach IT:

  • Przyjmowanie i klasyfikacja zgłoszeń użytkowników
  • Obsługa zgłoszeń użytkowników w systemie
  • Doprecyzowywanie zgłoszeń – uszczegóławianie i wyjaśnianie nieścisłości z użytkownikami + szczegółowy opis zgłoszenia
  • Próba diagnozowania przyczyny zgłoszenia, obsługa prostych zgłoszeń z poziomu administratora systemu
  • Obsługa zarządzania uprawnieniami/użytkownikami w systemie
  • Przekazywanie zgłoszeń błędów do dostawcy/serwisu oraz monitorowanie wykonania poprawki
  • Rejestracja potrzeb użytkowników na modyfikacje systemu, opisanie oraz analiza i przekazanie jej do wyceny do dostawcy
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji
  • Testowanie zmian funkcjonalnych
  • Poszukiwanie optymalizacji w obsłudze zgłoszeń (identyfikacja powtarzających się zgłoszeń, wypracowywanie automatyzacji w obsłudze)
  • Koordynacja współpracy z dostawcą serwisu – nadzór nad terminowością i raportowaniem obsługi zgłoszeń realizowanych przez dostawcę
  • Uzgadnianie wymagań do większych zmian funkcjonalnych z klientem wewnętrznym i dostawcami rozwiązań IT;
  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji w procesie zbierania wymagań i projektowania rozwiązań;
  • Monitorowanie poziomu jakości świadczenia usług wsparcia

Wymagania
  • Umiejętność analitycznego myślenia i proaktywne podejście w poszukiwaniu rozwiązań
  • Pozytywne nastawienie na zrozumienie potrzeb klienta wewnętrznego
  • Doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu systemów IT

Mile widziane:

  • Znajomość systemów Pivotal, SAP, Jira
  • Znajomość notacji BPMN, UM

Oferujemy

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648