IT Key Account Manager/Kierownik Projektów IT
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Eyzee S.A.
4. 9. 2024

Jako Atlassian Solution Partner świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doboru odpowiednich narzędzi oraz ich wdrożenia i dostosowania do potrzeb organizacji. Dzięki zespołowi doświadczonych ekspertów wspieramy naszych Klientów na każdym etapie procesu implementacji rozwiązań Atlassian począwszy od analizy wymagań biznesowych, poprzez opracowanie projektu rozwiązania, jego wdrożenie, konfigurację i dostosowanie, utrzymanie, na ciągłym rozwoju i optymalizacji kończąc.

Tworzymy przyjazne miejsce pracy i rozwoju dla specjalistów w branży IT, zapewniamy ciekawe wyzwania, dbając o dobrą komunikację i atmosferę w zespole. Z nami przyspieszysz rozwój swojej kariery!

Zakres zadań:

  • analiza i ocena dokumentów przetargowych i zapytań Klientów
  • przygotowanie i składanie ofert – Atlassian licencje i organizacja prezentacji/demonstracji dla Klientów polskich i zagranicznych przy udziale ekspertów merytorycznych
  • koordynacja i monitorowanie realizacji procesu lead generation (zasoby wewn.), obsługa leadów, w wolnym czasie (generowanie leadów również rynki zagraniczne)
  • budowanie relacji i proaktywny kontakt z Klientami
  • tworzenie harmonogramów, budżetów oraz wycen projektowych
  • zarządzanie projektami od etapu planowania po realizację i zakończenie, koordynacja pracy zespołów projektowych
  • monitorowanie postępów prac, identyfikacja potencjalnych ryzyk i wprowadzanie niezbędnych korekt

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT, zarządzaniu zespołami lub pełnieniu roli kluczowego członka zespołów projektowych
  • znajomość angielskiego na poziomie C1 ze względu na konieczność budowy i utrzymywania relacji z Klientami zagranicznymi (mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku)
  • umiejętność analizy i oceny dokumentów przetargowych i zapytań Klientów
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne, w szczególności samodzielność, proaktywność, umiejętność planowania, definiowania celów i dążenie do ich realizacji oraz umiejętność egzekwowania zleconych prac
  • doświadczenie w tworzeniu harmonogramów, estymacji prac, zarządzaniu budżetem, alokacji zasobów i ocenie ryzyka
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • znajomość narzędzi Atlassian (Jira, Confluence)

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B (preferowane) lub umowę o pracę
  • płatne dni wolne
  • elastyczność w zakresie godzin i miejsca pracy (biuro, praca hybrydowa lub 100% zdalnie)
  • służbowy laptop i monitor
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • sportową kartę Multisport
  • naukę języka angielskiego
  • omawianie postępów i rozwoju co pół roku
  • transparentną komunikację z pracownikami
  • możliwość zaangażowania się w rozwój organizacji
  • chętnie dzielimy się wiedzą organizując szkolenia w ramach Akademii Eyzee
  • mocny kompetencyjnie zespół składający się w większości z seniorów
  • dbamy o integracje i chętnie wspólnie spędzamy czas

EYZEE to:

Polska firma specjalizującą się w realizacji złożonych projektów informatycznych oraz doradczych dla firm ​z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i publicznego. Stanowimy zgrany zespół konsultantów ​z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i utrzymywaniu rozwiązań. Ważne dla nas są: doprecyzowanie wymagań przed napisaniem kodu, jakość tworzonego kodu, testowanie oraz CI/CD. Dodatkowo rozwijamy własne aplikacje i plugin’y, które nie tylko usprawniają pracę, ale też pozwalają rozwinąć nasze doświadczenie. Jeden z nich możesz pobrać tutaj (eZee Worklog). Jesteśmy partnerem Atlassian.

  • Praca Gdańsk
  • Administrator IT Gdańsk
  • Key Account Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gdańsk
  • Kierownik Gdańsk
  • Kierownik Pruszcz Gdański
  • Kierownik Nowy Dwór Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Kierownik gdański
  • Manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544