IT Developer Senior -Transaction Monitoring
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1189161

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych
Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:IT Developer Senior -Transaction Monitoring

Branża: IT – bankowaLokalizacja: 75% zdalnie; raz w tygodniu praca z biura Gdynia/Gdańsk/WarszawaRodzaj pracy: umowa B2B pełen etatGodziny pracy: godziny standardowe 40 godzin/tygodniowoStawka: 145 zł/h ( w zależności od doświadczenia )Czas trwania projektu: umowa wstępnie do końca roku z przedłużeniem - długofalowa współpracaZespół: międzynarodowy zespół; Agile and Scrum teamStart Date: ASAPTechnologie: Quantexa Certification; Hadoop; Apache; Scala; Data Engineering;

Obowiązki:
  • Działania związane z wydaniem napędu;
  • Projektowanie, tworzenie i utrzymywanie aplikacji Qx i danych (Spark Framework);
  • Zwinne tworzenie aplikacji;
  • Efektywna współpraca między zespołami;
  • Wsparcie produkcyjne na poziomie P3;

Doświadczenie i umiejętności:
  • Quantexa Certification (Qx Technical Academy Certification) ;
  • Data Engineer;
  • Scala;
  • Apache Spark framework;
  • Hadoop Eco system - Apache Hive, HDFS, Oozie, Impala, Parquet;
  • Basics Data-warehousing (Extract Transform Load - ETL);
  • Unix Shell Scripting;
  • Basics of SQL, GIT, Gradle/Maven, JAVA;

Nice to have:
  • Bamboo/Jenkins;
  • Gradle/Maven;
  • Elastic Search;

Co otrzymasz:
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny;
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport;
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays;

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h) max 2 spotkania;
  • Oferta;
  • Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087