IT Delivery Manager/ka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Kredyt Inkaso S.A.
1. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad dwoma zespołami Scrumowymi, zapewnienie efektywnego funkcjonowania i terminowości dostarczania projektów i produktów. W skład zespołów wchodzą developerzy, testerzy, analitycy, Scrum Master.
  • Nadzór nad realizacją sprintów: monitorowanie i kontrola postępów prac w ramach sprintów zgodnie z metodyką Scrum.
  • Koordynacja projektów informatycznych: zarządzanie projektami IT zgodnie z przyjętymi standardami firmy, zapewniając ich terminową i efektywną realizację.
  • Efektywne zarządzanie zasobami projektowymi: optymalne wykorzystanie zasobów projektowych oraz ciągłe monitorowanie ich efektywności.
  • Tworzenie i aktualizacja planów działań: opracowywanie szczegółowych planów działań dla powierzonych projektów oraz ich bieżąca aktualizacja.
  • Aktywna komunikacja z klientem wewnętrznym: utrzymywanie stałego kontaktu z wewnętrznymi klientami w celu zapewnienia zgodności realizowanych projektów z ich oczekiwaniami.
  • Rekrutacja i szkolenie zespołu: prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz organizacja szkoleń dla członków zespołu.
  • Współpraca z wewnętrznym PMO i CTO: ścisła współpraca z Project Management Office oraz Chief Technology Officer w celu realizacji strategii firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem developerskim: minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem developerskim z wykorzystaniem metodyki Scrum.
  • Znajomość metodyk Agile i Scrum potwierdzona certyfikatami.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami scrumowymi: doświadczenie w zarządzaniu przynajmniej dwoma zespołami scrumowymi.
  • Background technologiczny: solidne podstawy technologiczne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem analityków i testerów: praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem analityków i testerów.

To oferujemy

  • Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu umowę o pracę lub B2B.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.
  • Miłą atmosferę w pracy – stawiamy na partnerstwo i otwartą komunikację.
  • Pracę w modelu hybrydowym – pracujemy 5 dni w miesiącu w biurze w jednej z naszych lokalizacji. Pracujemy w czterech lokalizacjach w Polsce (Warszawa, Lublin, Zamość i Wrocław).
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, program poleceń pracowniczych, budżet integracyjny.
  • System kafeteryjny – wybierasz swoje benefity np. bony do sklepów lub kartę Multisport.

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544