IT Business Analyst / Analityk Biznesowy IT
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
ArchiDoc SA
14. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie, identyfikowanie potrzeb i wymagań Klienta
  • Projektowanie rozwiązań informatycznych (moduły systemu, raporty, interfejsy do systemów zewnętrznych)
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej dla realizowanych zmian w aplikacjach
  • Wsparcie developerów na etapach programowania, testowania oraz wdrożeń
  • Współpraca i wsparcie merytoryczne działu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • Umiejętność analizy oraz modelowania procesów biznesowych, znajomość notacji UML i BPMN
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Umiejętność pracy w zespole i wysokie zdolności interpersonalne
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej i biznesowej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień i technologii związanych z integracją systemów
  • Znajomość zwinnych metodyk rozwoju oprogramowania (Agile/Scrum)
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect
  • Znajomość przynajmniej jednego systemu klasy DMS oraz WorkFlow/BPM

To oferujemy

  • Sympatyczną atmosferę i wygodną przestrzeń biurową (bez open space’ów)
  • Bezpłatne miejsce parkingowe
  • Nowoczesną metodę pracy w oparciu o Scrum
  • Pełną wyzwań pracę w zgranym zespole profesjonalistów
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Elastyczną formę zatrudnienia oraz godziny pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowej opieki medycznej, pakietów Multisport oraz grupowego ubezpieczenia pracowniczego

  • Praca Chorzów
  • Administrator IT Chorzów
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Chorzów
  • Analityk medyczny Chorzów
  • Analityk finansowy Chorzów
  • Business Development Manager Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228