IT Analyst
  • Szczecin
IT Analyst
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
PSE Innowacje sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy do naszego Centrum Kompetencji Informatyka:

IT Analyst

Miejsce pracy: Wrocław, Warszawa lub zdalnie

Opis stanowiska:

  • Analiza i projektowanie rozwiązań dla nowo powstających systemów jak i dla systemów istniejących.
  • Opracowywanie oraz utrzymanie dokumentacji projektowej.
  • Czynny udział w spotkaniach analitycznych z klientem, stroną biznesową.
  • Przeprowadzenia szkoleń, prezentacja wytworzonych produktów.
  • Analityczne wsparcie zespołu projektowego w procesie wytwarzania oprogramowania.
  • Doskonalenie i wdrażanie dobrych praktyk, standardów metodycznych i technologicznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata doświadczenia).
  • Znajomość narzędzi Jira, Confluence, Balsamiq, Enterprise Architect.
  • Znajomość notacji BPMN, UML.
  • Znajomość relacyjnych baz danych, umiejętność pisania zapytań SQL.
  • Umiejętność identyfikacji wymagań biznesowych, systemowych.
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz formułowania ocen i wniosków.
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • Skrupulatność, dokładność i dbałość o jakość oddawanych efektów pracy.

Mile widziane:

  • Wyższe wykształcenie – preferowane kierunki techniczne.
  • Znajomość branży energetycznej.
  • Doświadczenie w prowadzeniu prac w metodykach Agile.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w pracy z platformą typu Low-Code.

Z naszej strony zapewniamy:

  • Ciekawą pracę przy tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem baz danych i technologii integracyjnych.
  • Nasze projekty obejmują cały cykl życia przedsięwzięcia od architektury korporacyjnej poprzez modelowanie dziedziny zastosowań, projektowanie, implementację, testy i wdrożenie systemu dając szansę szerokiego rozwoju kompetencji.
  • Indywidualne doświadczenie i wkład są częścią unikalnych rozwiązań IT dla rozwoju energetyki.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i wsparcie zespołu nastawionego na dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniami.
  • Klarowną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz szkolenia.
  • Wewnętrzny program mentoringowy wspierający zarówno nowych jak i obecnych pracowników.
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.
  • Program onboardingowy pozwalający na szybką i przyjazną adaptacje do pracy.

  • Praca Szczecin
  • Administrator IT Szczecin
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584