IT Administrator
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Vasco Electronics
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Kraków

Tryb pracy: Hybrydowy

Etat: Full time

Rodzaj umowy: Umowa o Pracę, B2B

Zakres obowiązków

  • Budowanie, rozwój i utrzymanie infrastruktury IT (lokalnej i chmurowej)
  • Zarządzanie usługami Google Workspace oraz Microsoft 365
  • Zapewnienie wysokiej dostępności systemów, aplikacji i infrastruktury
  • Administracja, konfiguracja i monitoring środowiska opartego na Windows, Linux oraz usługach chmurowych
  • Wdrażanie standardów, narzędzi i technologii zapewniających bezpieczeństwo IT

Nasze oczekiwania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość systemów serwerowych i klienckich z rodziny Windows i Linux
  • Znajomość administracji w środowisku Google Workspace lub Microsoft 365
  • Proaktywna postawa oraz kreatywność w rozwijaniu i tworzeniu nowych rozwiązań
  • Zorientowanie na automatyzację i optymalizację procesów
  • Znajomość środowisk wirtualizacyjnych (Hyper-V lub VMware)
  • Doświadczenie w budowaniu infrastruktury IT (on-premise/hybrydowa)
  • Praktyczna wiedza z zakresu AD, GPO, DHCP, DNS
  • Doświadczenie z narzędziami do monitorowania infrastruktury IT
  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa sieci i systemów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, proaktywność oraz zaangażowanie
  • Umiejętność identyfikacji problemów i znajdowania skutecznych rozwiązań
  • Bardzo dobra komunikacja i współpraca w zespole

Oferujemy

  • Opartą na wartościach kulturę organizacyjną i nieformalną atmosferę
  • Duży wpływ na kształt pracy zespołu
  • Budżet do wykorzystania na platformie Worksmile, która oferuje dostęp do takich benefitów jak m.in. Multisport, Allianz, Luxmed, PZU oraz wiele innych
  • Elastyczny czas pracy
  • Budżet szkoleniowy
  • Dodatkowe dni wolne
  • Dofinansowanie okularów korekcyjnych 800 zł
  • Pełny, wysokiej jakości sprzęt do pracy
  • Częste integracje
  • Atrakcje w biurze tj. PS5 + VR2, biuro przyjazne zwierzętom, przekąski i owoce w biurze
  • Parking przy biurze

  • Praca Kraków
  • Administrator IT Kraków
  • Administrator nieruchomości Kraków
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116