IT Administrator -End User Support (DE)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Phoenix Contact
13. 10. 2024

Twój zakres obowiązków:

  • Udzielanie wsparcia dla użytkowników systemów IT z regionu Niemiec – rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników oraz usuwanie usterek
  • Zdalne wsparcie sprzętowe, konfiguracja aplikacji, wsparcie w zakresie poprawnego działania aplikacji i usług na poziomie użytkownika i zespołów technicznych w Niemczech
  • Administracja kontami użytkowników (Active Directory, EntraID, InTune)
  • Administracja systemem aktualizacji (Patch Management) instalacja aktualizacji OS oraz łat bezpieczeństwa przy użyciu systemu dystrybucji aktualizacji
  • Administracja systemem zdalnej dystrybucji oprogramowania (Empirum)
  • Administracja/zapewnienie ciągłości działania serwerów wydruków (PrintServices)
  • Administracja i zarządzanie stacjami roboczymi w systemach IT grupy Phoenix Contact
  • Automatyzacja procesów IT dostosowanych do potrzeb biznesu (ITSMTool/ServiceCatalog)

Nasze wymaagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (preferowany poziom B2) – wspieranie głównie niemieckich jednostek z grupy Phoenix Contact
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w obsłudze/wsparciu użytkowników końcowych
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft
  • Dobra znajomość architektury stacji roboczych
  • Dobra znajomość Active Directory
  • Podstawowa znajomość technologii sieci TCP/IP
  • Podstawowa znajomość metodologii ITIL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność i chęć podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole międzynarodowych specjalistów

To oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w innowacyjnym Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu
  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwości rozwoju i szeroka oferta szkoleniowa m.in. dofinansowanie kursów językowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
  • Pożyczki mieszkaniowe i kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Nagroda roczna
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy powyżej 30 km od PxCW
  • Premia za polecenie pracowni

  • Praca Poznań
  • Administrator IT Poznań
  • Administrator nieruchomości Poznań
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588