IT Administrator
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
CERI International Sp. z o.o.
9. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie dostępności systemu naszej platformy RPA Blue Prism
  • Wdrażanie nowych platform / komponentów platform (instalacja, konfiguracja, testowanie i dokumentacja)
  • Instalacja oprogramowania na serwerach aplikacyjnych (Windows)
  • Zarządzanie użytkownikami i licencjami
  • Obsługa baz danych na serwerach bazodanowych (MS SQL)
  • Monitorowanie wykorzystania typowych zasobów infrastruktury
  • Wsparcie pierwszego i drugiego stopnia
  • Przyjmowanie usterek, tworzenie ticketów w systemie ticketowym, klasyfikacja i nadawanie priorytetów usterkom oraz opracowywanie rozwiązań
  • Udział w tworzeniu i utrzymaniu dokumentacji i instrukcji IT

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze IT lub dziedzinach pokrewnych oraz podstawowe zrozumienie systemów informatycznych i ich wzajemnych powiązań
  • Obowiązkowa znajomość dwóch języków: niemieckiego (poziom min. B2) i angielskiego (min. B2) – oba języki wymagane jednocześnie
  • (Bardzo) dobra znajomość systemu MS Windows Server (2016+)
  • (Bardzo) dobra znajomość MS SQL Service (2016+)
  • (Bardzo) dobra znajomość MS Internet Information Service (IIS10+)
  • (Bardzo) dobra znajomość Red Hat Linux
  • Wiedza z zakresu zarządzania bezpieczeństwem informacji, w szczególności w zakresie analizy i oceny ryzyka IT-Security
  • Bardzo dobra znajomość wszystkich aplikacji MS Office
  • Znajomość technologii RPA mile widziana (Blue Prism)
  • Odpowiedzialność osobista, asertywność, wytrwałość, umiejętności negocjacyjne

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Grupy sportowe
  • Joga i fitness online
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Punkty MyBenefit
  • Program rekomendacyjny
  • Spotkania integracyjne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dofinansowanie posiłków
  • EAP-ICAS program wsparcia pracowników
  • Firma przyjazna osobom z niepełnosprawnościami

Jeśli na myśl o nowych technologiach mocniej zaczyna bić Ci serce, z radością przywitamy Cię na naszym pokładzie!

Docenimy Twoje umiejętności programowania, kreatywnego rozwiązywania problemów oraz chęć zdobywania nowej wiedzy. Odwdzięczymy się możliwością pracy w zespołach projektowych oraz wieloma ciekawymi wyzwaniami.

  • Praca Białystok
  • Administrator IT Białystok
  • Administrator nieruchomości Białystok
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782