IT Administrator
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Gpre Management Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników końcowych w zakresie wykorzystywanego sprzętu IT, oprogramowania systemowego i użytkowego,
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, mobilnych, multimedialnych,
  • Współtworzenie instrukcji i procedur dotyczących systemów IT,
  • Realizacja zadań administracyjno – biurowych z obszaru IT,
  • Realizacja procesów zakupowych z obszaru IT,

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość sieci LAN (IP, Maska, DNS, VLAN),
  • Podstawowa znajomość sieci WiFi,
  • Podstawowa znajomość urządzeń sieciowych (switche, routery, access pointy),
  • Podstawowa znajomość systemów Windows, Mac OC X, Android, iOS (Instalacja aplikacji, konfiguracja sieci),
  • Podstawowa znajomość urządzeń i konfiguracji Fortigate,
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i samodzielnej organizacji pracy,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i nastawienie na ich realizację oraz proaktywnej postawy,
  • Gotowość do podróży służbowych w obrębie Katowic, Krakowa i Wrocławia,

To oferujemy

  • Pracę po stronie właściciela, w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość samodzielnej organizacji czasu pracy,
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, platforma EAP – wsparcie psychologiczne, doradztwo prawne i finansowe, budżet szkoleniowy, dodatkowy dzień wolny na działania wolontariatu pracowniczego, dofinansowanie okularów korekcyjnych, program poleceń pracowniczych, wyjścia firmowe i wyjazdy integracyjne oraz inne.

  • Praca Katowice
  • Administrator IT Katowice
  • Administrator nieruchomości Katowice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941