IOS Team Leader
  • Rzeszow
iOS Team Leader
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Grupa Blix
12. 9. 2024

Jako Grupa Blix rozwijamy najpopularniejsze aplikacje zakupowe w Polsce – BLIX, Zdrowe Zakupy i Qpony, z których korzysta ponad 6 mln smart shopperów. Rozwijamy rynek reklamy mobilnej, wspierając sprzedaż wiodących marek, producentów i sieci handlowych. Jesteśmy również obecni na rynkach ukraińskim oraz rumuńskim i planujemy dalszą ekspansję.

Obecnie poszukujemy doświadczonego iOS Team Leadera, który dołączy do nas i poprowadzi nasz zespół programistów w realizacji innowacyjnych projektów mobilnych.

 PRACA JEST W PEŁNI ZDALNA

 PRACA NA CAŁY ETA

Zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie wysokiej jakości aplikacji Blix na platformę iOS.
  • Kierowanie zespołem programistów iOS, w tym mentoring, rozwój kompetencji i wsparcie techniczne.
  • Współpraca z innymi zespołami (backend, android, design, QA) w celu dostarczenia spójnych i optymalnych rozwiązań.
  • Udział w analizie wymagań projektowych oraz planowaniu architektury aplikacji.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości kodu oraz optymalizacji procesów programistycznych.
  • Monitorowanie najnowszych trendów technologicznych i wprowadzanie najlepszych praktyk do zespołu.
  • Praca z systemem zarządzania zadaniami JIRA.
  • Praca z systemem kontroli wersji Git.

O Tobie:

  • Min. 4 lata doświadczenia komercyjnego w pisaniu aplikacji na platformę iOS.
  • Min. 2 lata doświadczenia w budowaniu i prowadzeniu zaangażowanego zespołu.
  • Umiejętność projektowania złożonych, skalowalnych aplikacji.
  • Bardzo dobra znajomość Swift.
  • Bardzo dobra znajomości Xcode.
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych z wykorzystaniem narzędzi takich jak XCTest, OHHTTPStubs.
  • Znajomość wzorców architektonicznych oraz projektowych, takich jak MVVM, VIPER.
  • Doświadczenia w pracy z wykorzystaniem systemu kontroli wersji Git.
  • Znajomości dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania (m.in. SOLID).
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • Doświadczenie w regularnych przeglądach i optymalizacji na podstawie danych z Firebase Crashlytics i Xcode Crashes.
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy.

Umiejętności miękkie:

  • Dobra organizacja pracy - skrupulatne podejście do planu pracy oraz egzekucja planowanych czynności w zespole.
  • Samodzielność - drive do podejmowania decyzji.
  • Samodyscyplina - doświadczenie w kontroli zadań do wykonania zarówno swoich jak i zespołu.
  • Odpowiedzialność - emocjonalna relacja z realizowaną misją.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno werbalne, jak i pisemne, umożliwiające skuteczną współpracę z różnymi zespołami.
  • Elastyczność: umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmian w środowisku pracy zdalnej.

Mile widziane:

  • Własne aplikacje na Apple Store.
  • Znajomość SwiftUI, Combine.
  • Znajomość programowania reaktywnego.
  • Projekty open source, aktywność na Stack Overflow.

Rzeczy, o których powinieneś(-aś) wiedzieć:

  • Pracujemy całkowicie zdalnie i nie będziemy tego zmieniać. Jeśli potrzebujesz – mamy też biuro w centrum Poznania.
  • Pracujemy w elastycznych godzinach, równocześnie chcemy, żebyś był dostępny(-a) w Core Hours (10.00 - 15.00).
  • Pracujemy nad rozwojem własnych produktów/aplikacji, dlatego zależy nam na osobach, które mają drive i chcą wygrywać budując sukces rozwijanej in-house marki.
  • Komunikujemy się głównie na Slacku, do spotkań wykorzystujemy Google Meet.

Wynagrodzenie i benefity:

  • Dowolna forma zatrudnienia.
  • Multisport, Luxmed, Ubezpieczenie NN.
  • Integracje ogólnofirmowe (2 razy do roku) i zespołowe (zależnie od chęci zespołu).
  • Bonusy okolicznościowe z okazji ślubu dla par dwu- i jednopłciowych, narodzin dziecka oraz wyprawka dla adoptowanego zwierzęcia.

Proces rekrutacji:

  • Wysyłasz CV.
  • Przeglądamy Twoje CV i odzywamy się do wybranych kandydatów.
  • Screening HR - zapraszamy Cię na spotkanie (około 45 min), na którym poznasz Paulinę (Rekruterkę).
  • Zadanie - wysyłasz nam próbkę swojego kodu lub dostajesz od nas zadanie, dzięki któremu będziemy mogli ocenić Twoje umiejętności techniczne w praktyce.
  • Technical Interview - na tym spotkaniu (około 60 min) poznasz Bartka, który zada Ci kilka pytań technicznych.
  • Hiring Manager Interview - ostatnie spotkanie (około 60 min), na którym poznasz Karola Kamińskiego (Product Director).
  • Decyzja - I Ty i my podejmujemy decyzję czy chcemy razem pracować.

WSZYSTKIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z PROCESEM REKRUTACJI ODBYWAJĄ SIĘ ZDALNIE

Zobacz, co robimy jako Grupa Blix! https://grupablix.pl/

  • Praca Rzeszów
  • Team leader Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536