Inżynier Zapewnienia Jakości
  • Nowy Dwór Gdański
Nowy Dwór Gdański, Nowy Dwór Gdański, Pomorskie, Polska
HEXONIC Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko: Inżynier zapewnienia jakości
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Nadzór nad planami kontroli oraz analizą ryzyka (FMEA)
• Nadzór nad dokumentacją jakościową
• Wsparcie przy przeglądach oraz aktualizacji dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością
• Przygotowywanie instrukcji stanowiskowych
• Monitorowanie postępu działań korygujących
• Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz ich raportowanie
• Czynny udział we wdrażaniu nowych produktów oraz nadzór nad próbkami przedstawianymi dla klientów
• Pomoc przy monitorowaniu i raportowaniu reklamacji klienta
NASZE WYMAGANIA:
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe techniczne: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Inżynieria Jakości i Zarządzanie Produktem, Zarządzanie Jakością, Mechanika i Budowa Maszyn
• Mile widziana znajomość norm oraz narzędzi jakościowych (ISO9001, APQP, FMEA, CP, MSA, SPC, 8D)
• Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
• Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
TO OFERUJEMY:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań
• Współpracę w gronie doświadczonego zespołu
• Dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Dofinansowanie do karty MultiSport
• Carpooling – możliwość wspólnych dojazdów z Trójmiasta, Elbląga, Malborka i okolic
Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański – (dobra lokalizacja, przy trasie S7)
CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub dostarczyć na adres: HEXONIC Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.
W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: Inżynier Zapewnienia Jakości

  • Praca Nowy Dwór Gdański
  • Inżynier Nowy Dwór Gdański
  • Nowy Dwór Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914