Inżynier z językiem niemieckim
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
CorsonHR
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Nr licencji: 7933
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy Inżyniera produktu z językiem niemieckim!
Skończyłaś/eś studia inżynierskie oraz nasz język niemiecki i angielski? Ta oferta jest dla Ciebie!
Zakres obowiązków
- Ustalanie specyfikacji i rozwiązywanie kwestii związanych z wymaganiami produktowymi podczas rozmowy z klientem
- Posiadanie wiedzy na temat zastosowań produktów u klientów, a także wymagań stawianym poszczególnym komponentom
- Analiza i ocena projektów optymalizacyjnych związanych z produktami i procesami produkcyjnymi
- Udział w ustaleniu metod i wymagań testowych w celu zapewnieni odpowiedniej jakości produktu
- Określanie krytycznych parametrów projektów, zapewniając ich zgodność z wymaganiami
- Współpraca przy tworzeniu ofert na nowe produkty
- Udział w technicznych wdrożeniach nowych projektów
- Asystowanie przy projektowaniu linii produkcyjnych, rozwiązywaniu problemów, testowaniu mechanicznym i elektrycznym, budowie urządzeń mechanicznych lub elektrycznych lub ich składowych
Poszukiwane kompetencje
- Wykształcenie wyższe min. inżynierskie
- Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego umożliwiająca komunikację w mowie jak i w piśmie
- Otwartość na naukę w dziale inżynieryjnym
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Mile widziana znajomość rysunku technicznego
Oferujemy
- Stabilne i bezpieczne zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę u naszego klienta (firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym, z wieloletnim doświadczenie na rynku)
- Możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
- Dynamiczne, przyjazne i pełne wyzwań środowisko
- Benefity pozapłacowe (m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
- Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

  • Praca Bydgoszcz
  • Inżynier Bydgoszcz
  • Inżynier oprogramowania Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563