INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO KLIENTA
  • Katowice
Katowice, Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
22. 10. 2024
od 8 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- Zakres obowiązków:
1. Pomoc techniczna inżynierom Wsparcia Technicznego pierwszej linii w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez klientów w tym klientom anglojęzycznym, a także pomoc bezpośrednia klientom, dystrybutorom i inżynierom serwisu będącym u klienta, realizowana drogą telefoniczną, elektroniczną lub w inny możliwy sposób.
2. Pomoc inżynierom Wsparcia Technicznego pierwszej linii i/lub klientom w zapytaniach dotyczących części, weryfikacja reklamacji i przekazywanie koniecznych informacji o błędach personelowi odpowiedniego zespołu.
3. Badanie, weryfikacja i rozwiązywanie zgłoszonych problemów sprzętowych, oprogramowania i dokumentacji. Prowadzenie dokumentacji badanego problemu. 4. Współpraca z odpowiednią grupą produktową celem jego rozwiązania oraz informowanie klienta o koniecznych krokach naprawczych.
5. Tworzenie Notatek Technicznych informujących użytkowników Bazy Wiedzy o występujących problemach i ich rozwiązaniach.
6. Nadzór nad jakością dokumentów Bazy Wiedzy.
7. Nadzór nad poprawnością tworzenia i wykorzystywania Notatek Technicznych w Bazie Wiedzy oraz opisów Problemów Klienckich w Bazie SAP.
- Godziny Pracy: 9:00-17:00.

Inne wymagania
Wymagane wykształcenie Wyższe, minimum licencjat, kierunek: elektromechanika lub pokrewne. Wymagane minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Wymagane umiejętności: umiejętność myślenia analitycznego, umiejętność obsługi klienta, kreatywne myślenie, umiejętność współpracy, komunikatywność, umiejętność obsługi pakietu MS Office. Mile widziana umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: elektromechanika lub pokrewne

  • Praca Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Inżynier Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Inżynier oprogramowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 738
    16 430