Inżynier Wsparcia Technicznego IT
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Nasz klient, czołowy dostawca innowacyjnych rozwiązań informatycznych, specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie technologii i bezpieczeństwa IT. Oferując szeroki wachlarz usług od infrastruktury sieciowej, przez cybersecurity, po rozwiązania wysokiej dostępności i platformy hiperkonwergentne, firma z sukcesem odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających przedsiębiorstw. Wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta, terminowością realizacji projektów oraz gwarancją najwyższej jakości swoich usług. Poszukując nieustannie innowacji, nasz klient współpracuje z wiodącymi dostawcami technologii na świecie, co pozwala na dostarczanie optymalnych i skrojonych na miarę rozwiązań. Firma, mająca swoją siedzibę w Warszawie, jest zbudowana na solidnych fundamentach doświadczenia i profesjonalizmu, co potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia jej specjalistów. Aktualnie poszukuje do swojego zespołu wykwalifikowanych pracowników różnych specjalizacji, oferując pracę w dynamicznym środowisku, gdzie każdy ma realny wpływ na rozwój firmy i realizowane projekty.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub o pracę.
  • Różnorodne projekty (komercyjne/publiczne/specjalne)
  • Udział w szkoleniach, konferencjach, zdobywanie certyfikatów, dofinansowanie do studiów
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Szeroki pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.
  • Niekorporacyjna miłą i przyjazną atmosferę w zespole

Obowiązki:

  • Techniczne wsparcie zespołu handlowego w zakresie produktów IT.
  • Analiza wymagań klientów i pomoc w przygotowaniu ofert sprzedażowych.
  • Konfiguracja platform testowych i udział w projektach Proof-of-Concept (PoC).
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.
  • Współpraca z producentami sprzętu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku inżyniera wsparcia technicznego (lub presales) w firmie IT i/lub u dostawców.
  • Doświadczenie w konfiguracji i wdrażaniu rozwiązań Datacenter, zarówno standalone, jak i zwirtualizowanych.
  • Doświadczenie w zakresie wsparcia sprzedaży.
  • Znajomość technologii serwerowych, hardwareów, systemów operacyjnych oraz szeroko pojętej wirtualizacji.
  • Głęboka wiedza na temat rozwiązań do ochrony danych, takich jak mechanizmy kopii zapasowych i archiwizacji.
  • Głęboka wiedza technologii sieci SAN, FC oraz iSCSI.
  • Głęboka wiedza z obszaru macierzy dyskowych, serwerów, rowiązań backupowych, disaster recovery.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i korzystanie z dokumentacji technicznej (min B2).
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji technicznych i gotowość do podróży służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Umiejętność samodzielnego zdobywania i poszerzania wiedzy przy użyciu narzędzi e-learningowych.
  • Chęć do nauki i zdobywania nowych kompetrencji.

Dodatkowe atuty:

  • Posiadanie certyfikatów z zakresu wybranych technologii, np. Microsoft Hyper-V 201x lub/i Vmware vSphere.
  • Wiedza produktowa w zakresie systemów tworzenia kopii zapasowej.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584