Inżynier Wsparcia Technicznego
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
POLON-ALFA S.A.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne dla polskich i zagranicznych klientów firmy;
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji wewnętrznych i zewnętrznych;
  • kształtowanie wizerunku firmy oraz promowanie jej produktów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: elektronika lub pokrewne);
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z wykształceniem (mile widziane doświadczenie w branży systemów sygnalizacji pożarowej);
  • umiejętność aktywnego nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • biegła znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • pracę w polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach;
  • możliwość rozwoju zawodowego, osobistego;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji

  • 1. Analiza Twoich dokumentów
  • 2. Rozmowa kwalifikacyjna
  • 3. Nasza decyzja o zatrudnieniu

Jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży systemów sygnalizacji pożarowej w Polsce oraz dynamicznie rozwijamy sprzedaż eksportową. Jeśli chcesz pracować w firmie łączącej wieloletnią tradycję z nowoczesną myślą technologiczną, szukasz ciekawej pracy, stawiasz na stabilność zatrudnienia, jesteś osobą z pasją i cenisz sobie miłą atmosferę - DOŁĄCZ DO NAS!

KLAUZULA OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO DLA KANDYDATÓW O PRACĘZgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”) informujemy, iż: 1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest POLON-ALFA S.A. z siedzibą w Bydgoszczy KRS: 0000718974, NIP 554-03-11-901.2.Kontakt z Administratorem jest możliwy pod numerem telefonu: (+48) 52 36 39 201, adresem e-mail: polonalfa@polon-alfa.pl lub pisemnie za pośrednictwem danych teleadresowych.3.W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem e-mail: ochrona_danych@polon-alfa.pl. lub pisemnie na adres siedziby Administratora z dopiskiem „Ochrona danych”.4.Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego oraz w przypadku wyrażenia odpowiedniej zgody również w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podstawą prawną przetwarzania danych jest:a)uprawnienie do żądania danych niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy w zakresie wskazanym w art. 221 Kodeksu Pracy (art. 6 ust. 1 lit. b) RODO);b)w pozostałym zakresie, dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych, która w każdym czasie może być odwołana (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO);c)spełnienie wymagań na gruncie obowiązujących przepisów prawa (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO),d)ustalenie, dochodzenie oraz zabezpieczenie ewentualnych roszczeń oraz obrona przed tymi roszczeniami, związanymi z realizacją procesów rekrutacyjnych – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO.5.Odbiorcami danych osobowych mogą być: a)podmioty świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora danych np. w zakresie IT – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez w/w podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych;b)podmioty, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa w zakresie niezbędnym do wykonywania przez te podmioty ich zadań;c)podmioty, z którymi Administrator danych współpracuje w zakresie świadczenia usług rekrutacyjnych;6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prowadzenia procesu rekrutacyjnego – maksymalnie 3 miesiące, licząc od dnia jego zakończenia, a po tym okresie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń do momentu ich przedawnienia. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na wykorzystanie aplikacji do celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, czy też zgłoszenia skutecznego sprzeciwu wobec przetwarzania danych.7.Posiada Pani/Pan prawo do:a)dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo do przenoszenia danych w zakresie danych osobowych przetwarzanych na podstawie umowy lub dobrowolnie podanych;b)cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem – jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie dobrowolnie wyrażonej zgody;c)wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.8.Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy (t.j.: Dz.U. 2023 poz. 146.) spowoduje, iż otrzymane od Pani/Pana dokumenty aplikacyjne nie będą przez Administratora danych rozpatrywane.9.Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego, czy organizacji międzynarodowej.10.Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. KLAUZULE ZGÓDW przypadku, gdy chce Pani/Pan, aby dokumenty aplikacyjne były wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy również o umieszczenie w CV klauzuli zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez POLON-ALFA S.A. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam świadomość, że zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili odwołana, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

  • Praca Bydgoszcz
  • Inżynier Bydgoszcz
  • Inżynier oprogramowania Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536