Inżynier Wsparcia Technicznego
  • Warszawa, przy Metrze Wilanów
mazowieckie, Warszawa, przy Metrze Wilanów, mazowieckie, Polska
Hanwha Aerospace Europe
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa klienta w sektorze militarnym.
  • Budowanie i pielęgnowanie relacji z jednostkami wojskowymi.
  • Zarządzanie zamówieniami i gwarancja punktualnej dostawy.
  • Reagowanie na zapytania dotyczące sprzętu wojskowego.
  • Prowadzenie wyjazdów służbowych w celu spotkań i sprawdzania sprzętu.
  • Przygotowywanie dokumentacji serwisowej.
  • Współpraca z zespołami dla optymalnej obsługi klienta.
  • Uczestnictwo w szkoleniach i prezentacjach.

Wymagania
  • Wykształcenie: mechanika, elektronika, automatyka, inżynieria wojskowa.
  • Znajomość języka angielskiego (C1/C2).
  • Doświadczenie w obsłudze klienta B2B, preferowana w sektorze wojskowym.
  • Kompetencje komunikacyjne, organizacyjne, zarządzenie czasem.
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych.
  • Wiedza o sprzęcie wojskowym i obronności plus.
  • Znajomość MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
  • Umowa stała po okresie próbnym.
  • Dofinansowanie do opieki zdrowotnej.
  • Karta lunchowa.
  • Benefit w postaci punktów do wykorzystania np. na kartę Multisport.

  • Praca mazowieckie
  • Inżynier mazowieckie
  • Inżynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696