Inżynier wsparcia sprzedaży HVAC
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k.
14. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Dobór urządzeń i projektowanie systemów klimatyzacyjnych
  • Przygotowywanie schematów i rysunków technicznych instalacji
  • Przygotowywanie ofert i opisów technicznych
  • Kompletowanie dokumentacji technicznej i odbiorowej do realizowanych projektów
  • Wsparcie techniczne dla projektantów, instalatorów i przedstawicieli regionalnych
  • Monitorowanie konkurencji
  • Przygotowywanie analiz i porównań technicznych
  • Dbanie o wysoki standard obsługi klientów oraz ich satysfakcję

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (bądź studenci ostatnich lat)
  • Umiejętność projektowania instalacji sanitarnych (klimatyzacja, wentylacja)
  • Umiejętność obsługi CAD i programów branżowych
  • Znajomości branży HVACR i zagadnień związanych z obsługą i eksploatacją urządzeń klimatyzacyjnych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zdolności analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport)
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe do pracy
  • Ciągły rozwój zawodowy
  • Wysokie standardy pracy

W ramach projektu realizowanego dla polskiego oddziału globalnego producenta dostarczającego rozwiązania z zakresu HVAC tworzony jest zespół wsparcia projektowania technicznego dla działu handlowego. Zespół odpowiedzialny jest za opracowanie doborów i materiałów technicznych do ofert handlowych i realizowanych projektów w Polsce w zakresie systemów klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584