Inżynier wsparcia sprzedaży / automatyka, auto ID
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Kreski Spółka Jawna Piotr Gałecki Łukasz Gałecki
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • wsparcie specjalistów ds. sprzedaży w doborze urządzeń do automatycznej identyfikacji obiektów, w tym systemy kodów kreskowych, systemy MV (machine vision), RFID, MDM (zdalne systemy zarządzania urządzeniami)
  • dobieranie i projektowanie rozwiązań
  • udział w spotkaniach biznesowych i szkoleniach
  • przeprowadzanie prezentacji i szkoleń dla klientów
  • udział we wdrażaniu rozwiązań

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, mile widziana automatyka, informatyka
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, również z zakresu presales
  • znajomość branży auto ID w tym systemy RFID, wizyjne, skanery i drukarki kodów kreskowych i QR
  • znajomość branży auto ID w tym systemy RFID, wizyjne, sieci WiFi, aplikatory automatyka przemysłowa
  • umiejętność programowania

Szukamy ludzi otwartych, posiadających zdolności i chęci do szybkiego poznawania nowych rzeczy i skutecznego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • możliwość poznawania nowych technologii
  • możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem dużych, ciekawych przedsiębiorstw
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata oraz premie uzyskiwane według wyników pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy oraz integracje działowe
  • bogaty pakiet benefitów (karta Multi-Sport, opieka Enel-Med., ubezpieczenie grupowe)
  • samochód służbowy (po okresie wdrożenia i uzyskania odpowiednich kwalifikacji)

  • Praca Warszawa
  • Automatyk Warszawa
  • Integrator automatyki Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080