Inżynier wsparcia działu handlowego - OZE / HVAC
  • Białystok
Białystok, Białystok, Województwo podlaskie, Polska
EKOINSTAL SD BIAŁYSTOK
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Wsparcie techniczne działu handlowego - doradztwo techniczne z zakresu usług i produktów firmy m.in. pomp ciepła, kotłów pelletowych, rekuperacji, systemów grzewczych i innych
  • Wsparcie sprzedaży poprzez analizę właściwości technicznych produktów oraz konsultacje rozwiązań
  • Przygotowywanie wycen instalacji i usług z oferty firmy
  • Zlecanie prac oraz koordynowanie podwykonawców
  • Prowadzenie harmonogramu, kontrola terminowości oraz jakości prac
  • Wdrażanie nowych produktów oraz usług do oferty firmy, w tym szkolenie zespołu handlowego
  • Inicjatywa i proaktywne podejście do optymalizacji istniejących procesów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub doświadczenie w branży OZE/HVAC/budowlanej/sanitarnej lub pokrewnych
  • Dobra organizacja pracy, rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość technologii i produktów branżowych

Mile widziane:

  • Uprawnienia do wykonywania audytów energetycznych
  • Znajomość zagadnień związanych z termomodernizacją budynków
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie z dogodnej dla Ciebie formie – UoP lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Premie uzależnione od realizacji celów
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i certyfikacje
  • Niezbędny sprzęt do pracy jak laptop, telefon czy auto służbowe - w przypadku pracy w terenie

O firmie:

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które na rynku OZE jest od ponad 12 lat podczas, których zrealizowaliśmy w sumie ponad 20 000 instalacji. Główne kierunki naszej działalności to sprzedaż wraz z montażem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, systemów grzewczych, kotłów pelletowych, turbiny wiatrowe, smart home oraz wentylacji z rekuperacją, lecz zajmujemy się również wykonywaniem termomodernizacji budynków czy też instalacji sanitarnych, elektrycznych i solarnych.

W ofercie mamy produkty wysokiej jakości, współpracujemy z międzynarodowymi markami, takimi jak NIBE, Stiebel Eltron, CTC, Wanas, Awenta, Huawei, Hoymiles oraz Solar Edge. Realizujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

Zlecenia realizujemy od początku do końca w pełni profesjonalnie i nie pozostawiamy naszych klientów samych sobie, ponieważ na wstępie udzielamy rozbudowanego instruktażu odnośnie eksploatacji danej instalacji, służymy również pomocą drogą telefoniczną. Bardzo zależy nam na dobrych, przyjacielskich stosunkach z klientami, aby wspominali nas jak najlepiej.

  • Praca Białystok
  • Kierownik działu personalnego Białystok
  • Inżynier Białystok
  • Inżynier oprogramowania Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584