Inżynier w Dziale Gwarancji
  • Będzin
Będzin, Będzin, śląskie, Polska
Banimex
8. 6. 2024

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie poszukuje pracowników, dla których budownictwo to pasja, a każdy nowy projekt staje się wyzwaniem. Jeśli lubisz tworzyć, planować, a następnie te plany wdrażać w życie i koordynować, jesteś dobrym organizatorem nastawionym na pracę zespołową i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontakty i korespondencje z Inwestorami/Zamawiającymi, Zarządcami, Inspektorami, firmami wykonawczymi,
  • Udział w przeglądach, naradach, komisjach technicznych,
  • Współpraca z Projektantami, Dyrektorami Kontraktów oraz Kierownikami Budów i Robót,
  • Planowanie prac oraz obsługa zgłoszeń i korespondencji,
  • Organizacja, zamówienia i przygotowywanie materiałów, sprzętów i brygad do wykonywania prac,
  • Koordynacja i obsługa w terenie realizacji prac własnych i firm wykonawczych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe profil budownictwo,
  • Uprawnienia budowlane w specjalności mostowej,
  • Doświadczenie w pracy branży mostowej min. 2 lata,
  • Znajomość i obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • Mile widziana znajomość i obsługa programu AutoCad,
  • Umiejętność prowadzenia korespondencji,
  • Komunikatywność i sumienność,
  • Współpraca z kierownikiem działu gwarancji,
  • Samodzielność i dyspozycyjność do wyjazdów służbowych i pracy w terenie,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Pomoc we wdrożeniu do pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,
  • Dodatkowe benefity - ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport.

  • Praca Będzin
  • Inżynier Będzin
  • Inżynier Będzino
  • Będzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080