Inżynier Utrzymania Ruchu - rekrutacja online
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
HRK S.A.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Rekrutujemy dla międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Opolu.

Inżynier Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Opole

Zadania:

Stanowisko Inżyniera UR wiąże się z odpowiedzialnością za systemowe Utrzymanie Ruchu w kontekście reakcji, prewencji oraz, szczególnie, analizy i predykcji zdarzeń w celu minimalizacji wpływu awarii i przestojów na planową realizację produkcji poprzez:

  • identyfikację i realizację projektów poprawy niezawodności, także w zakresie wdrażania nowych narzędzi i metod, w tym digitalowych
  • doskonalenie systemu monitorowania pracy maszyn
  • rozwiązywanie bieżących problemów, wdrażanie działań zapobiegawczch
  • pomiary, diagnostykę, przeglądy, analizę pracy maszyn i urządzeń
  • planowanie, koordynację i nadzór prac prewencyjnych, remontowych oraz napraw głównych
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • udział w tworzeniu planów inwestycyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne; szczególnie pożądane: mechaniczne, elektryczne, konstrukcja i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji
  • doświadczenie w służbach utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego i/lub na stanowisku związanym z doskonaleniem procesów i technologii czy też podnoszeniem niezawodności przebiegu produkcji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min.B1
  • proaktywność, inicjatywa, zaangażowanie i wysokie poczucie odpowiedzialności, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, dobre umiejętności analityczne, elastyczność w działaniu, otwartość na naukę i rozwój
Oferta:   Nasz klient oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów oraz możliwości rozwoju umiejętności i wiedzy zawodowej.   Oferta dotyczy pracy na pierwszej zmianie.

  • Praca Opole
  • Pracownik utrzymania ruchu Opole
  • Inżynier Opole
  • Inżynier Opole Lubelskie
  • Inżynier oprogramowania Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544