Inżynier utrzymania ruchu
  • Wałbrzych
inżynier utrzymania ruchu
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 6. 2024

Wspieramy znaczącego pracodawcę na rynku wałbrzyskim w potrzebach rekrutacyjnych związanych z rozwojem obszaru produkcji. Poszukujemy wykwalifikowanego Inżyniera Utrzymania Ruchu do dynamicznie rozwijającego się działu utrzymania ruchu.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, minimalizowanie przestojów oraz optymalizację procesów produkcyjnych.

Zapraszamy! Ta oferta może otworzyć dla Ciebie kolejne możliwości.

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, elektrotechnika, automatyka, mechatronika)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Znajomość zagadnień związanych z mechaniką, pneumatyką, hydrauliką oraz automatyką
  • Umiejętność czytania schematów technicznych i dokumentacji technicznej
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów do zarządzania utrzymaniem ruchu (CMMS)
  • Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Zadania

  • Monitorowanie pracy maszyn i urządzeń oraz dbanie o ich właściwy stan techniczny
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii mechanicznych, elektrycznych oraz automatyki
  • Planowanie i przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych
  • Wdrażanie usprawnień technicznych i modernizacji
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania zakładu
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz raportowanie działań

  • Praca Wałbrzych
  • Pracownik utrzymania ruchu Wałbrzych
  • Inżynier Wałbrzych
  • Inżynier oprogramowania Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914