Inżynier utrzymania ruchu
  • Żarów
Żarów, Żarów, dolnośląskie, Polska
Polska Ceramika Ogniotrwała „Żarów” Sp. z o.o.
10. 6. 2024

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Bezpośredni nadzór nad stanem technicznym pieców gazowych i suszarni przemysłowych.
  • Nadzór nad przebiegiem procesu wypału i suszenia produktów.
  • Aktywny udział w projektach ciągłego doskonalenia i zwiększania efektywności energetycznej
  • Analizowanie przyczyn i skutków awarii, nadzór nad realizacją działań korygujących
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną, nad instrukcjami obsługi maszyn, urządzeń.
  • Określanie zakresu prac i wytycznych dla modernizacji/inwestycji, współpraca z Projektantami i Wykonawcami i opiniowanie dokumentacji technicznej (projektowej i powykonawczej).
  • Projektowanie prostych urządzeń i instalacji technologicznych.
  • Współpraca w przygotowywaniu umów, kontraktów, porozumień związanych z działalnością
  • Inwestycyjną i remontową oraz kontrola ich realizacji.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, mechaniczno-energetyczne).
  • Doświadczenie w obszarach utrzymania ruchu.
  • Doświadczenie lub znajomość zagadnień branży gazowej i ciepłowniczej.
  • Doświadczenie w doskonaleniu procesów produkcyjnych.
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.
  • Znajomość programów CAD (mile widziana znajomość programów solid Edge, Inventor).
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Uprawnienia G2 i G3.

Zapewniamy:

  • Pracę w partnerskiej atmosferze- nie jesteśmy korporacją.
  • Wsparcie w zdobywaniu nowych doświadczeń zawodowych.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie stałe plus premia.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Opieka medyczna.
  • Program sportowy Multisport.
  • Szkolenia i kursy na koszt pracodawcy.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Benefity pozapłacowe.

  • Praca Żarów
  • Inżynier Żarów
  • Żarów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851