Inżynier Utrzymania Ruchu
  • Żarów
Żarów, Żarów, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
12. 6. 2024

Zakres obowiązków:

  • Kontrola technicznego stanu pieców i suszarni.
  • Nadzorowanie procesów wypału i suszenia.
  • Udział w projektach poprawiających wydajność energetyczną.
  • Analiza przyczyn awarii i działania naprawcze.
  • Zarządzanie dokumentacją urządzeń.
  • Planowanie modernizacji, współpraca z projektantami, ocena dokumentacji.
  • Tworzenie prostych projektów urządzeń.
  • Współpraca przy umowach i nadzór nad inwestycjami.

Wymagania:

  • Wykształcenie inżynierskie (preferowana mechanika, energetyka).
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu.
  • Wiedza w sektorze gazowym i ciepłownictwie.
  • Doświadczenie w optymalizacji produkcji.
  • Zdolności tworzenia dokumentacji technicznej.
  • Znajomość CAD oraz angielskiego będzie atutem.
  • Certyfikaty G2 i G3 (mile widziane).

Pracodawca oferuje:

  • Rozwój zawodowy.
  • Stabilne zatrudnienie i konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Dodatki do posiłków.
  • Opiekę zdrowotną.
  • Kartę Multisport.
  • Szkolenia na koszt firmy.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Bonusy pozapłacowe.

  • Praca Żarów
  • Inżynier Żarów
  • Żarów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851