Inżynier Utrzymania Ruchu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
LG Energy Solution Wrocław
16. 9. 2024

LG Energy Solution Wrocław jest największym w Europie i wiodącym na świecie producentem baterii litowo-jonowych dla przemysłu motoryzacyjnego. W Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce) wytwarzamy wszystkie komponenty baterii, aż po produkt gotowy do montażu w aucie.

Główne obowiązki:

  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz planowanie i koordynacja konserwacji zapobiegawczej maszyn
  • Diagnostyka maszyn i urządzeń
  • Wdrażanie udoskonaleń maszyn
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcją stanowiska pracy
  • Przygotowywanie, kontrola i odpowiedzialność za dokumentację techniczną maszyn produkcyjnych
  • Zamawianie i kontrola stanu magazynu części zamiennych
  • Monitorowanie i regularne raportowanie KPI do przełożonego
  • Analiza danych, monitorowanie i usprawnienia związane z aspektami jakościowymi w dedykowanych procesach
  • Tworzenie i przygotowanie procedur bezpieczeństwa maszyn
  • Tworzenie instrukcji technicznych i przeprowadzanie szkoleń techników
  • Wspieranie techników w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne
  • Wiedza techniczna z zakresu naprawy i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Znajomość TPM, konserwacji zapobiegawczej
  • Angielski – średniozaawansowany (w mowie i piśmie)
  • Umiejętności analityczne
  • Obsługa przyrządów pomiarowych i elektronarzędzi
  • Obsługa komputerów i paneli operatorskich

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego.
  • Czynny udział w projekcie greenfield.
  • Pakiet relokacyjny.
  • Pracę w miedzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej.
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Inżynier Wrocław
  • Inżynier oprogramowania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567