Inżynier Utrzymania Ruchu
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
HRK S.A.
7. 8. 2024

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej i międzynarodowej organizacji poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Olsztyn
Zadania:
Współprowadzenie reaktywnej i proaktywnej polityki utrzymania ruchu zakładu
Przygotowanie planu utrzymania ruchu dla zakładu wraz z procedurami i instrukcjami umożliwiającymi jego optymalną realizację
Monitoring stanu technicznego maszyn i urządzeń wraz z zapewnieniem zgodnego z potrzebami i obowiązkiem prawnym dozoru nad maszynami i urządzeniami
Analizowanie awarii i problemów w obszarze utrzymania ruchu, rozwiązywanie ich oraz wdrażanie usprawnień i działań prewencyjnych
Zarządzanie planem przestojów z wykorzystaniem systemu informatycznego wspierającego utrzymanie ruchu, uzgadnianie planu z zainteresowanymi stronami
Udział w spotkaniach dotyczących zagadnień technicznych i uzgodnieniach dotyczących zmian w obszarze operacyjnym
Administrowanie programem typu CMMS wraz z wprowadzaniem danych, kontrolą ich poprawności, generowaniem raportów i zestawień
Przygotowywanie danych, dokumentów, raportów wymaganych przez prawo i procedury wewnętrzne, w swoim obszarze odpowiedzialności
Monitorowanie realizacji planów szkoleniowych dla personelu utrzymania ruchu
Określenie rozwiązań i działań w sprawie problemów serwisowych
Nadzór nad realizacją kontraktów zawartych z dostawcami specjalistycznych usług
Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji w swoim obszarze odpowiedzialności
Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technicznej
Zarządzanie dokumentacją techniczną i dozorową zakładu
Przeprowadzanie działań mających na celu standaryzację pracy
Wymagania:
Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: energetyka, mechanika, automatyka) – min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Preferowana znajomość i umiejętność posługiwania się językiem angielskim (w mowie i piśmie) – poziom B2
Uprawnienia energetyczne grup G1, G2, G3 będą dodatkowym atutem
Doświadczenie w branży energetycznej mile widziane
Dyspozycyjność i kreatywność
Oferujemy:
Umowę o pracę
Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
Ciekawą pracę w nowoczesnej międzynarodowej firmie
Stabilność zatrudnienia
Przyjazną atmosferę w pracy
Prywatną opiekę medyczną

  • Praca Olsztyn
  • Pracownik utrzymania ruchu Olsztyn
  • Inżynier Olsztyn
  • Inżynier oprogramowania Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567