Inżynier utrzymania ruchu
  • Pasłęk
Pasłęk, Pasłęk, warmińsko-mazurskie, Polska
BioFeed Sp. z.o.o
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i planowanie prac podległego zespołu techników
  • Nadzór nad infrastrukturą techniczną zakładu (obiekty, urządzenia, linie produkcyjne)
  • Wsparcie logistyczne w zakresie dostaw części zamiennych, organizacji napraw, metod napraw
  • Współpraca z podmiotami kooperującymi
  • koordynacja i udział w pracach rozruchowych maszyn i linii technologicznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na ponownym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie kierunkowe wyższe
  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki, automatyki, pneumatyki, hydrauliki, elektryki przemysłowej
  • mile widziane doświadczenie w branży paszowej lub pokrewnej (spożywczej)

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji
  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Praca Pasłęk
  • Inżynier Pasłęk
  • Pasłęk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544