Inżynier utrzymania ruchu
  • Dąbrowa górnicza
inżynier utrzymania ruchu
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa górnicza, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Wiodący producent komponentów motoryzacyjnych, poszukuje dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Inżyniera Utrzymania Ruchu. Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem w branży automotive i posiadasz odpowiednie wykształcenie techniczne, to ta oferta jest dla Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: automatyka, mechatronika, mechanika, elektrotechnika)
  • minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive
  • znajomości systemów automatyki przemysłowej oraz umiejętności ich diagnozowania
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętności czytania i interpretacji schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych
  • znajomości narzędzi i metod Lean Manufacturing oraz TPM (Total Productive Maintenance)
  • zdolności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży automotive na podstawie umowy o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach
  • bogaty pakiet socjalny, w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy oraz nowoczesne środowisko pracy
  • możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach i współpracy z doświadczonymi specjalistami z branży

Zadania

  • nadzór i zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn, urządzeń oraz instalacji produkcyjnych
  • wdrażanie działań zapobiegawczych oraz planowanie konserwacji prewencyjnej
  • współpraca z działami produkcji, jakości oraz inżynierii w celu optymalizacji procesów
  • uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i inwestycyjnych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz raportowanie wyników pracy
  • szkolenie i wsparcie techniczne dla operatorów maszyn i urządzeń

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik utrzymania ruchu Dąbrowa Górnicza
  • Inżynier Dąbrowa Górnicza
  • Inżynier oprogramowania Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851