Inżynier Testów (Automatyk) w Dziale Badań i Rozwoju
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
IFM ECOLINK SP. Z O.O.
4. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy opracowywaniu planu badań nowych i istniejących urządzeń
  • Przygotowywanie i opracowywanie procedur testów w oparciu o wymagania oraz specyfikację produktu
  • Projektowanie, budowanie i oprogramowywanie stanowisk testowych
  • Automatyzacja testów
  • Uczestniczenie w spotkaniach omawiających rezultaty przeprowadzonych badań
  • Wykonywanie testów środowiskowych (np. EMC, ENV) oraz funkcjonalnych produktów
  • Współpraca z wewnętrznym laboratorium oraz jednostkami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, mechatronika, elektronika lub pokrewne)
  • Umiejętność programowania (mile widziana znajomość PLC)
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. B2 (praca w międzynarodowym środowisku)
  • Znajomość komponentów automatyki przemysłowej (czujniki, sterowniki PLC)
  • Wiedza z zakresu sieci przemysłowych
  • Znajomość urządzeń laboratoryjnych (oscyloskopy, multimetry, zasilacze laboratoryjne)
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne podejście
  • Doświadczenie z zakresu automatyzacji testów lub rozwoju oprogramowania
  • Komercyjne doświadczenie jako automatyk lub tester urządzeń elektronicznych

To oferujemy

  • Realny wpływ na funkcjonalność wyrobu
  • Możliwość współtworzenia konceptów dla urządzeń automatyki w przemyśle 4.0.
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów
  • Swoboda i elastyczność w doborze narzędzi i rozwiązań
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Elastyczny czas pracy

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Opole
  • Automatyk Opole
  • Integrator automatyki Opole
  • Inżynier Opole
  • Inżynier Opole Lubelskie
  • Pracownicy uczelni w Polsce Opole
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Opole
  • Doradca podatkowy w Polsce Opole
  • Inżynier oprogramowania Opole
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544