Inżynier Testów
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Moltton
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko Inżyniera Testów.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i wykonywanie testów systemowych produktu,
  • Przygotowywanie  i wykonywanie testów w oparciu o analizę wymagań Klientów,
  • Współudział w określaniu konfiguracji urządzeń do testów,
  • Rozwój narzędzi służących do walidacji produktu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, inżynieria oprogramowania, mechatronika lub pokrewne),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza z zakresu elektroniki,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość jednego z języków programowania: Python, C, C++ lub C#,
  • Znajomość oprogramowania LabView lub Vector Canoe/vTESTstudio,
  • Znajomość protokołów komunikacji (np. LIN, CAN, Ethernet, USB, I2C, UART).

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży automotive,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwości rozwoju,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym.

  • Praca Sosnowiec
  • Inżynier Sosnowiec
  • Inżynier oprogramowania Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696