Inżynier termoenergetyk
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Nasz klient to czołowy producent w branży lotniczej, kosmicznej i obronnej, z ponad 120-letnią historią innowacji i doskonałości. Zatrudniając około 46 800 pracowników, firma jest znana z zaangażowania w rozwój technologii przyszłości oraz współpracy z nauką na najwyższym poziomie. Obecnie poszukuje ona talentów na różne stanowiska, od inżynierów wsparcia po kierowników produkcji, oferując nie tylko pracę, ale i możliwość uczestnictwa w projektach, które kształtują przyszłość naszego świata. Firma jest głęboko zaangażowana społecznie w regionach swojej działalności, współpracując z lokalnymi partnerami w dziedzinie szkoleń i zatrudnienia. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieć realny wpływ na rozwój nowoczesnych technologii i jednocześnie rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym i wspierającym środowisku.

Wymagania:

  • Język: angielski, B2
  • 3-7 lat doświadczenia
  • Stopień magistra inżynierii
  • Praca zespołowa, myślenie analityczne, samodyscyplina, postawa "możemy to zrobić" oraz umiejętności podejmowania decyzji
  • Dogłębne zrozumienie teorii mechaniki cieplnej i płynów
  • Doświadczenie zawodowe w inżynierii lotniczej, mechanice płynów, wydajności silnika
  • Doświadczenie w symulacjach MES.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z oprogramowaniem do analizy termicznej FEA (Abaqus, ANSYS Thermal Analysis)
  • Język: francuski

Oferujemy:

  • Unikalna szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego w przemyśle lotniczym
  • Rozwój osobisty
  • Bardzo dobre warunki pracy i środowisko
  • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne i na życie, karta sportowa itp.)
  • Dzielenie się kosztami zajęć z języka obcego
  • Dzielenie się kosztami szkoleń zawodowych i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wydarzenia integracyjne
  • Kawa / herbata / napoje
  • Miejsce parkingowe dla pracowników
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Fundusze wakacyjne
  • Prezenty świąteczne
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość uzyskania pozwoleń i licencji
  • Inicjatywy charytatywne
  • Nagroda jubileuszowa

Obowiązki:

  • Przygotowanie i przeprowadzenie symulacji termicznych i/lub analiz mechanicznych dla różnych komponentów silnika.
  • Ciągłe doskonalenie istniejących metodologii.
  • Przeprowadzanie analiz technicznych i uzasadnień oraz rozwijanie innych członków zespołu poprzez dostarczanie wiedzy technicznej w obszarze odpowiedzialności.
  • Codzienna współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami z biura badawczo-rozwojowego na różnych etapach projektu, począwszy od koncepcji aż po zmianę definicji.
  • Wsparcie Kierownika Technicznego/Menedżera w uzgadnianiu nowych działań, określaniu terminów, śledzeniu i raportowaniu postępów pracy w bezpośrednim kontakcie z wewnętrznymi interesariuszami.
  • Wsparcie w określaniu planu rozwoju zespołu i jego kompetencji.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Rzeszów
  • Inżynier Rzeszów
  • Inżynier oprogramowania Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648