Inżynier Systemowy - Architekt
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
Euvic Solutions S.A.
10. 6. 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware
  • vSphere
  • Horizon
  • vSAN
  • NSX-T
  • vRealize Suite
  • Veeam
  • Commvault
  • Rubrik
  • DPS

System operacyjny

  • Linux

O projekcie

Do zespołu Data Center&Cloud w Euvic Solutions poszukujemy Inżyniera Systemowego/Architekta.

Model pracy: Praca w trybie hybrydowym z możliwością pracy zarówno z biura w Gliwicach, jak i z biura w Warszawie (ok. 60% zdalnie).

Wielkość zespołu: 5 osób

Twój zakres obowiązków

Do Twoich codziennych zadań będzie należało analizowanie i projektowanie środowisk IT, wdrażanie infrastruktury u klientów, nadzorowanie technicznej strony wdrożeń, współpracę z innymi zespołami (przede wszystkim networking i security) oraz bezpośredni kontakt z klientem.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość technologii VMware (co najmniej 3 produkty z wymienionych: vSphere, Horizon, vSAN, NSX-T, vRealize Suite lub któryś z komponentów),
  • Bardzo dobra znajomość technologii backup (co najmniej 1 produkt z wymienionego portfolio: Veeam, Commvault, Rubrik, DPS),
  • Co najmniej dobra znajomość sprzętu serwerowo-macierzowego,
  • Co najmniej jeden aktualny certyfikat VMware VCP,
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2.

Mile widziane

  • Certyfikaty VCP z kilku gałęzi, certyfikaty VCAP,
  • Znajomość środowisk hybrydowych i Cloud,
  • Znajomość technologii konteneryzacji,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów jako architekt,
  • Doświadczenie w projektach utylizujących VMware Horizon i NSX,
  • Doświadczenie w pracy w dużych środowiskach (powyżej 50 serwerów fizycznych).

To oferujemy

  • Sprawny, szybki oraz przyjazny proces rekrutacyjny i onboardingowy,
  • Pracę i rozwój w renomowanej firmie IT, z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Stabilną i długoterminową współpracę
  • Projekty dla klientów międzynarodowych z wielu branż.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Proces rekrutacyjny będzie składał się z dwóch etapów:

  • 60 minutowej rozmowy technicznej z Dyrektorem Działu Data Center
  • 60 minutowej rozmowy z Dyrektorem Centrum Kompetencyjnego Cyberbezpieczeństwa (opcjonalnie)

Jako członek największej grupy technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej (Grupa EUVIC), współrealizujemy strategię Integratora 2.0., pomagając przy tym naszym klientom w przejściu przez cyfrową transformację. W ramach grupy świadczymy kompleksowe usługi IT i wspieramy realizację projektów na każdym ich etapie, w obrębie pięciu filarów biznesowych: Software Development, Body/Team Leasing, IT Infrastructure, Innovations oraz Digital.

EUVIC Solutions S.A. pomaga swoim klientom w przejściu przez proces cyfrowej transformacji.

Jako integrator systemów informatycznych, wdrażamy technologie cyfrowe we wszystkich obszarach działalności firmy, tak by pomóc naszym partnerom stworzyć nową, konkurencyjną strategię, bazującą na najnowszych osiągnięciach sektora digital. Innowacje technologiczne, które wprowadzamy u naszych klientów, całkowicie zmieniają dotychczasowy sposób funkcjonowania firmy. W ramach wsparcia przedsiębiorstw, stosujemy rozwiązania z zakresu Przemysłu 4.0, Internetu Rzeczy, Machine Learning, Business Intelligence, Automatyzacji Procesów czy sztucznej inteligencji (AI).

Wdrażane i uruchamiane przez Euvic Solutions projekty oparte są o technologie największych i najbardziej innowacyjnych na świecie producentów IT.

  • Praca Gliwice
  • Architekt Gliwice
  • Architekt wnętrz Gliwice
  • Architekt krajobrazu Gliwice
  • Inżynier Gliwice
  • Inżynier oprogramowania Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851