Inżynier Systemów Zabezpieczeń
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
BCF Software Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Bright coders’ factory - nasza nazwa mówi sama za siebie, ponieważ nasze oprogramowanie znajduje się w sercach wiodących światowych firm. Nasi klienci to stabilne, najwyższej klasy globalne organizacje, dysponujące najnowocześniejszymi technologiami.

W BCF wierzymy, że ludzie są innowacyjni z pasji. W naszym portfolio znajdują się projekty z różnych branż, m.in. motoryzacyjnej, AI, e-commerce, rozrywkowej - na pewno znajdziesz coś dla siebie. :)

Piszemy kod żeby ułatwiać ludziom życie. Chcemy żeby każdy czuł się u nas wyjątkowo i wiedział, że jego praca ma znaczenie.

Jako firma zatrudniająca wielu specjalistów wiemy, że nasz potencjał wciąż rośnie. W zależności od etapu Twojej kariery wybierzemy najbardziej odpowiednie i atrakcyjne oferty projektów. Reszta należy do Ciebie.

Obecnie poszukujemy Inżyniera Systemów zabezpieczeń

Obowiązki:

  • Identyfikacja potrzeb rozwojowych w zakresie infrastruktury systemów sieciowych.
  • Planowanie i wprowadzanie zmian do infrastruktury systemów sieciowych.
  • Przygotowywanie środowisk testowych i rozwojowych w ramach infrastruktury sieciowej.
  • Bieżące utrzymanie systemów sieciowych.
  • Udział w projektach w zakresie systemów sieciowych.
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemów sieciowych.
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki i Klientami w realizacji zadań i projektów
  • Rozwiązywanie incydentów oraz zleceń standardowych w zakresie infrastruktury sieciowej.
  • Opiniowanie rozwiązań technicznych pod kątem zgodności ze standardami.
  • Planowanie rzeczowe i finansowe w zakresie wykonywanych zadań.
  • Współpraca z serwisami dostawców zewnętrznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja, Automatyka.
  • Znajomość systemów Checkpoint System
  • Znajomość systemów Trellix – d FireEye
  • Znajomość systemów Trellix – d. McAffee
  • Znajomość systemów Juniper Networks
  • Znajomość systemów F5 Networks
  • Znajomość systemów PaloAlto
  • Znajomość konfiguracji Multihomed BGP
  • Znajomość konfiguracji technologii zabezpieczeń NAC, Radius, TACACS.
  • Znajomość technologii zabezpieczenia transmisji danych (firewalle NGFW, IPS i inne).
  • Znajomość technologii loadbalancing w oparciu o technologię F5 Networks.
  • Znajomość technologii współpracy urządzeń sieciowych z Active Directory
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz konwersacji.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, która zdobyła nagrodę Great Place to Work i Diamentowy Certyfikat Forbesa
  • Ambitny projekt, w którym możesz przejąć odpowiedzialność za strategię i koncepcje procesu testowania
  • Elastyczne godziny pracy
  • Odpowiedni system premii za rekomendacje
  • Świetne imprezy integracyjne
  • Środowisko pracy osób otwartych na dzielenie się i wymianę wiedzy informatycznej

  • Praca Poznań
  • Inżynier Poznań
  • Inżynier oprogramowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567