Inżynier Systemów Testowych
  • Ksawerów
Ksawerów, Ksawerów, Łódź Voivodeship, Polska
MIELE TECHNIKA SP Z O O
19. 3. 2024

Miejsce pracy: Ksawerów (pow. pabianicki)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • C++
  • Git
  • C

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadasz za nadzór procesów testowania produktów, pod kątem zgodności z wymaganiami prawnymi i branżowymi.
  • Będziesz odpowiedzialny za przygotowanie i wdrożenie projektów (oprogramowanie i sprzęt) przyszłych stanowisk testowych w obszarze testowania końcowego urządzeń na liniach montażu pralek.
  • W ramach projektów rozwoju produktów, będziesz odpowiadać za przygotowanie technologii testowania i będziesz uczestniczyć w projektach, aż do rozpoczęcia produkcji seryjnej.
  • W ścisłej współpracy ze wszystkimi odpowiedzialnymi obszarami (R&D, QM, IT, produkcja, inżynieria procesowa itp.) będziesz integrować nowe koncepcje oprogramowania i sprzętu, w zakresie technologii testowania, z istniejącymi systemami IT, związanymi z produkcją i zapewniać ich wdrożenie w fabryce w Ksawerowie.
  • Koordynowanie transferu sprzętu testowego dla linii produkcyjnej (instalacja, walidacja, konserwacja i szkolenie operatorów), oraz ich reaplikacja w razie potrzeby.
  • Będziesz odpowiadać za utrzymanie i rozbudowę istniejących systemów testowych.
  • Koordynujesz wymagania dotyczące technologii testowania i ściśle współpracujesz z działami R&D, QM, produkcji i zewnętrznymi dostawcami usług.
  • Nadzorujesz zmiany w procesie i aprobujesz dokumentację i standardy pracy na stanowiskach testowych.
  • We współpracy z Centralną jednostką ds. technologii testowej, śledzisz zmiany w prawie i dostosowujesz standardy testowania produktów do aktualnych przepisów.
  • Prowadzisz szkolenie pracowników w zakresie bezpieczeństwa produktu i obsługi stanowisk testowych.
  • Zapewniasz aktualność certyfikatów kalibracyjnych dla urządzeń testowych, przeprowadzasz kalibracje, przygotowujesz protokoły kalibracyjne, adresujesz niezgodności.
  • Aktywnie uczestniczysz w okresowych audytach zgodności z normami i wymaganiami prawnymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe elektroniczne, elektrotechniczne, informatyczne, lub podobne.
  • Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, w obszarze testów lub kalibracji.
  • Znajomość środowiska MS Office.
  • Znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji.
  • Uprawnienia SEP Gr. E1 do 1kV.

  • Mile widziana znajomość programowania obiektowego i tworzenia oprogramowania w C/C++, lub języka PERL, lub środowiska LabVIEW.
  • Mile widziana znajomość sterowników PLC (Beckhoff).
  • Obsługa narzędzi takich jak Git, Doxygen oraz znajomość programowania w systemach POSIX, a także doświadczenie w automatycznych testach oprogramowania będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Niezbędne szkolenia
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do posiłków

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • transport pracowniczy

Miele Group jest wiodącym globalnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób w 47 krajach i zyskuje zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom o wyrafinowanym wzornictwie i najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie i doskonała reputacja marki stanowią podstawę dalszego pozytywnego rozwoju firmy.

  • Praca Ksawerów
  • Inżynier Ksawerów
  • Ksawerów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064