Inżynier Systemów Sklepowych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Chata Polska S.A.
2. 10. 2024

Chata Polska to firma rodzinna, z polskim kapitałem, działająca z powodzeniem od 1997 roku. W chwili obecnej mamy 27 sklepów własnych, które systematycznie unowocześniamy. Pracując w naszym sklepie masz wpływ na wyniki i tworzenie standardów pracy. Od lat ważne są dla nas relacje i praca w zespole.

Twoje zadania to:

  • Utrzymanie oraz optymalizacja systemów informatycznych w sklepie, biurze i magazynie.
  • Instalacja oraz konfiguracja nowych rozwiązań sprzętowych i systemów, w tym systemów kasowych i urządzeń sieciowych.
  • Przeglądy techniczne sprzętu.
  • Aktywny udział w rozwoju i modyfikacji systemów informatycznych.
  • Dokumentacja wykonanych działań i implementacji.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doskonała znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux.
  • Znajomość sprzętu teleinformatycznego i zagadnień sieciowych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Samochód służbowy, komputer, telefon.
  • Swobodny dress code.
  • Możliwość rozwoju i awansu.
  • Kartę Medicover Sport dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Rabatową kartę zakupową do sklepów własnych Chaty Polskiej,
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na życie.

  • Praca Poznań
  • Inżynier Poznań
  • Inżynier oprogramowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521