Inżynier Systemów Chmurowych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Asseco Cloud
19. 9. 2024

Masz doświadczenie w rozwoju i utrzymaniu środowisk chmurowych? Chcesz brać udział w projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii IT? Jeśli chcesz pracować w gronie ekspertów w zakresie projektowania i utrzymywania usług IT - aplikuj i dowiedz się więcej!

W ramach Asseco Cloud koncentrujemy strategiczne kompetencje Grupy Asseco w obszarze cloud computingu. Wykorzystujemy własne zasoby, centra danych i infrastrukturę informatyczną, by dostarczać klientom optymalne usługi informatyczne.

Praca w modelu hybrydowym w jednym z naszych biur: Warszawa, Łódź, Gdańsk, Rzeszów, Szczecin, Bydgoszcz.

Proces rekrutacyjny: 1 rozmowa z Rekruterem + 1 spotkanie z Managerem

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Rozwój i utrzymanie środowisk chmurowych w oparciu o OpenStack
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Współpraca z zespołem projektowym i zespołem rozwoju biznesu
  • Nadzór nad procesem tworzenia i aktualizacji dokumentacji technicznej

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać zadania?

  • Doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi Linux (Ubuntu/RHEL/CentOS)
  • Znajomość rozwiązań konteneryzacji (Kubernetes, Podman)
  • Praktyczna znajomość procesów i narzędzi CI/CD (Git, DevOps)
  • Znajomość narzędzi zarządzania konfiguracją (Ansible)
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja pracy
  • Proaktywna postawa w zakresie poszerzania kompetencji, zdobywania wiedzy

Mile widziana znajomość rozwiązań i technologii:

  • OpenStack
  • CEPH
  • Open Virtual Network
  • MySQL/MariaDB/PostgreSQL
  • Kolla - Ansible
  • OpenSearch
  • Kibana

Benefity:

  • Pracowniczy Plan Emerytalny oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy
  • Spotkania zespołowe i integracyjne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca w największej spółce IT
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Szkolenia i certyfikacje
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych i dostęp do platformy edukacyjnej
  • Program kafeteryjny (w tym Multisport)
  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Praca Gdańsk
  • Inżynier gdański
  • Inżynier Gdańsk
  • Inżynier Pruszcz Gdański
  • Inżynier Nowy Dwór Gdański
  • Inżynier Starogard Gdański
  • Inżynier oprogramowania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584