Inżynier SQA
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. To już 18 lat na rynku.Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Jesteśmy butikową Agencją Rekrutacyjną, która podchodzi indywidualnie do potrzeb klientów i oczekiwań kandydatów. Pomagamy kandydatom w rozwoju kariery.

Aktualnie dla naszego klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukujemy doświadczonego Inżyniera SQA.

Zatrudnienie bezpośrednie u klienta.
Zadania:

  • Zatwierdzanie i kontrola wzorcowych wyrobów, tworzenie dokumentacji jakościowej,
  • Nadzór nad zablokowanymi produktami inicjowanie i monitorowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • Współpraca z innymi działam w zakresie poprawy jakości, ustalania nowych standardów jakościowych,
  • Rozpatrywanie aktualnych problemów jakościowych (przeprowadzanie analiz, wdrażanie działań naprawczych)
  • Rozpatrywanie reklamacji od dostawców (nadzorowanie podejmowanych działań, archiwizacja reklamacji, tworzenie raportów 8D),
  • Audyt istniejących systemów jakości oraz systemów kontroli procesów,
  • Nadzór nad prowadzeniem prac związanych z certyfikacją systemu jakości,
  • Udział w procesach wdrażania nowych wyrobów oraz wprowadzanie zmian istniejących,
  • Udział w audytach Klienta,
  • Szkolenia z obszarów systemu i zasad jakościowych pracowników.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i  piśmie – C1- warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w dziale jakości,
  • Doświadczenie w audytowaniu procesów,
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (APQP, PPAP),
  • Praktyczna znajomość norm serii IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001,
  • Uprawnienia auditora VDA 6.3 oraz auditora wewnętrznego IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001.

Oferta:

  • Umowa o pracę lub B2B,
  • Praca hybrydowa,
  • Przejrzysty system wynagrodzeń,
  • Jasne zasady współpracy, cele,
  • Możliwość własnego rozwoju w obszarze jakości,
  • Zgrany zespół który zawsze służy wsparciem,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Pracę w firmie o standardach europejskich,

  • Praca Bydgoszcz
  • Inżynier Bydgoszcz
  • Inżynier oprogramowania Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190