Inżynier SQA
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
6. 10. 2024

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. To już 18 lat na rynku.Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Jesteśmy butikową Agencją Rekrutacyjną, która podchodzi indywidualnie do potrzeb klientów i oczekiwań kandydatów. Pomagamy kandydatom w rozwoju kariery.Aktualnie dla naszego klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukujemy doświadczonego Inżyniera SQA.Zatrudnienie bezpośrednie u klienta.

SQA/BYD/10/24

Zadania

• Zatwierdzanie i kontrola wzorcowych wyrobów, tworzenie dokumentacji jakościowej,• Nadzór nad zablokowanymi produktami inicjowanie i monitorowanie działań korygujących i zapobiegawczych,• Współpraca z innymi działam w zakresie poprawy jakości, ustalania nowych standardów jakościowych,• Rozpatrywanie aktualnych problemów jakościowych (przeprowadzanie analiz, wdrażanie działań naprawczych)• Rozpatrywanie reklamacji od dostawców (nadzorowanie podejmowanych działań, archiwizacja reklamacji, tworzenie raportów 8D),• Audyt istniejących systemów jakości oraz systemów kontroli procesów,• Nadzór nad prowadzeniem prac związanych z certyfikacją systemu jakości,• Udział w procesach wdrażania nowych wyrobów oraz wprowadzanie zmian istniejących,• Udział w audytach Klienta,• Szkolenia z obszarów systemu i zasad jakościowych pracowników.

Oczekiwania wobec kandydata

• Znajomość języka angielskiego w mowie i  piśmie – C1- warunek konieczny,• Wykształcenie wyższe,• Doświadczenie w dziale jakości,• Doświadczenie w audytowaniu procesów,• Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych ( APQP, PPAP),• Praktyczna znajomość norm serii IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001,• Uprawnienia auditora VDA 6.3 oraz auditora wewnętrznego IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001,

Oferta

• umowa o pracę lub B2B,• praca hybrydowa,• przejrzysty system wynagrodzeń,• jasne zasady współpracy, cele,• możliwość własnego rozwoju w obszarze jakości,• zgrany zespół który zawsze służy wsparciem,• udział w ciekawych projektach,• pracę w firmie o standardach europejskich,

  • Praca Bydgoszcz
  • Inżynier Bydgoszcz
  • Inżynier oprogramowania Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713