Inżynier Sprzedaży w Zespole Instalacji PPOŻ i Niskich Prądów
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Apleona Polska sp. z o.o.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Zadania:

  • Spotkania z klientami,
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji dla klientów z zakresu Instalacji SSP, DSO, SUG, CCTV, KD, SSWIN, Okablowania strukturalnego
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Monitorowanie informacji rynkowych oraz działań konkurencji
  • Stała analiza rynku i konkurencji oraz przygotowywanie kalkulacji,
  • Aktywne budowanie sieci kontaktów, skuteczne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
  • Współpraca z różnymi działami firmy celem efektywnego przygotowania ofert,
  • Dbałość o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczeniu w przygotowywaniu kalkulacji, analiz oraz ofert sprzedażowych z Zakresu Instalacji SSP, DSO, SUG, CCTV, KD, SSWIN, Okablowania strukturalnego
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość pakietu MsOffice (szczególnie Excel)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Auto służbowe, również do użytku prywatnego (zgodnie z regulaminem firmy),
  • Prywatna Opieka Medyczna,
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych: Medicover Sport lub Multisport,
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Możliwość udziału w szkoleniach i podnoszenia kompetencji,
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894