Inżynier sprzedaży - rynek przemysłowy
  • Krosno
Krosno, Krosno, podkarpackie, Polska
FA Krosno S.A.
6. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • stały kontakt z obecnymi klientami z segmentu przemysłowego, identyfikacja ich potrzeb oraz dbałość o najwyższy poziom zadowolenia klientów ze współpracy z firmą FA Krosno oraz naszym francuskim oddziałem AIRAX
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • współpraca z Działem Jakości oraz Działem Konstrukcyjnym FA Krosno przy nowych uruchomieniach
  • prowadzenie rozmów handlowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz języka angielskiego – warunek konieczny
  • wykształcenie techniczne, preferowane wyższe inżynieryjne
  • komunikatywność, systematyczność i sumienność
  • terminowość w realizacji przydzielonych zadań
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • pracę w sprawnie zarządzanej, nowoczesnej firmie nastawionej na dynamiczny rozwój i osiągnięcie wysokiej produktywności oraz ugruntowanej pozycji na rynkach światowych
  • pracę w dobrze zorganizowanym, przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
  • praca wymagająca i twórcza, która daje wiele satysfakcji osobom lubiącym koncentrować się na realizowanych zadaniach
  • środowisko pracy, w którym oczekiwania są jasne, a zasługi i rozwój doceniane
  • praca od poniedziałku do piątku z elastycznym czasem rozpoczęcia pracy (pomiędzy godz. 5.55 a 8.55)
  • grupowe ubezpieczenie na życie (dla pracownika i członków rodziny) na preferencyjnych warunkach
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku, paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników)

  • Praca Krosno
  • Inżynier Krosno
  • Inżynier Krosno Odrzańskie
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570