Inżynier Sprzedaży - rekrutacja online
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
HRK S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Inżynier SprzedażyMiejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • Efektywne rozwijanie podległego rynku poprzez zarządzanie relacjami z klientami i zapewnienie im opieki,
  • Sprzedaż rozwiązań w zakresie sprzętu ochrony osobistej i systemów bezpieczeństwa,
  • Prezentowanie i promowanie oferowanego sprzętu,
  • Zbieranie informacji rynkowych dotyczących systemów bezpieczeństwa,
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych oraz uczestnictwo w przetargach, negocjacjach i aukcjach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe lub z zakresu ppoż.),
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna i szkolenia w języku angielskim),
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Office,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia produktowe,
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon,
  • Pakiet ubezpieczeń oraz wewnętrzne systemy motywacyjny,
  • Dofinansowanie do posiłków w formie karty lunchowej.

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Inżynier Gdynia
  • Inżynier oprogramowania Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377