Inżynier sprzedaży - projektant (systemy oświetlenia)
  • Łódź
Łódź, Łódź, zagranica, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, autoryzowanego partnera światowego lidera technologicznego (ze specjalizacją w produktach, systemach i usługach związanych z jakością energii elektrycznej, dystrybucją i sterowaniem), poszukujemy obecnie Inżyniera sprzedaży-projektanta systemów oświetlenia, który dołączy do doświadczonego zespołu.

Miejsce pracy: biuro (Łódź) + wyjazdy na terenie Polski

Twoje zadania:

  • Sprzedaż systemów oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego na podległym terenie (cała Polska)
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z biurami projektowymi, architektami, inwestorami, wykonawcami
  • Doradztwo techniczno-handlowe
  • Przygotowywanie ofert (w tym projektów systemów oświetlenia pod konkretne oferty)
  • Monitorowanie i analiza rynku
  • Raportowanie działań w systemie

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie techniczne (Elektryka, Elektrotechnika i inne pokrewne kierunki)
  • Min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży elektrycznej / elektrotechnicznej (oświetlenie, UPS, falowniki, rozdzielnice, systemy p-poż, transformatory, wentylacja i klimatyzacja, etc.)
  • Doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi, architektami, inwestorami, wykonawcami
  • Znajomość obowiązujących przepisów eksploatacyjnych i projektowych
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na stanowisku projektanta oświetlenia
  • Dobra znajomość pakietu Office oraz programu AutoCAD i Dialux
  • Kompetencje interpersonalne

Benefity:

  • Umowa o pracę w stabilnej, niewielkiej firmie (zespół sprzedaży pracuje tu już od wielu lat w niezmienionym składzie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + przejrzyste zasady premiowania
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Samochód służbowy pulowy
  • Praca w trybie biurowo-wyjazdowym (Łódź + wyjazdy tylko na umówione spotkania na terenie całej Polski)
  • Szkolenia branżowe

  • Praca Łódź
  • Projektant Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Projektant gier komputerowych Łódź
  • Inżynier Łódź
  • Inżynier oprogramowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536