Inżynier Sprzedaży (Pro Audio)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Konsbud Audio Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi, doradztwo techniczne w zakresie sprzedaży produktów firmy w oparciu o profesjonalną wiedzę techniczną.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość problematyki pro audio,
  • Wykształcenie elektroniczne, akustyczne lub pokrewne,
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe,
  • Dobra samoorganizacja, umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientem,
  • Komunikatywność, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Kandydat powinien rozumieć potrzeby klienta i umieć podejmować dyskusję na temat proponowanych rozwiązań,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji,
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Długofalową współpracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość pracy przy zaawansowanych technologicznie projektach,
  • Przyjazną atmosferę w zespole,
  • Szkolenia,
  • Indywidualne podejście do współpracowników,
  • Dbamy o równowagę work – life – balance.

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać poprzez przycisk Aplikuj.

W nadesłanych dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Inżynier Gdańsk
  • Inżynier Pruszcz Gdański
  • Inżynier Nowy Dwór Gdański
  • Inżynier Starogard Gdański
  • Inżynier gdański
  • Inżynier oprogramowania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210