Inżynier Sprzedaży klimatyzacji i pomp ciepła
  • Warszawa, Ursynów
mazowieckie, Warszawa, Ursynów, mazowieckie, Polska
Elektronika S.A.
30. 5. 2024

Będąc wyłącznym na Polskim rynku dystrybutorem takich marek jak Mitsubishi Heavy Industries, czy Rhoss mamy szerokie spektrum możliwości. Dzięki współpracy z tymi, ale i wieloma innymi producentami, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów i realizowanych przez nich instalacji. Wnikliwe, lojalne i zespołowe podejście do obsługi technicznej oraz handlowej gwarantuje dostęp do wiedzy eksperckiej, bogatych doświadczeń, partnerskiego wspierania rozwoju biznesu. Magazyn centralny i magazyny lokalne przypisane do każdego z ośmiu oddziałów w Polsce zapewniają dostępność większości towarów od ręki.

Opis stanowiska

Do głównych zadań Inżyniera Sprzedaży należy pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych, (instalatorów, generalnych wykonawców, inwestorów B2B.)

Wsparcie techniczne i doradztwo w doborze właściwych urządzeń dla potrzeb instalacji klimatyzacji czy pomp ciepła.

Inżynier Sprzedaży wspierany jest przez dział wsparcia sprzedaży, logistyki, techniczny czy Product managerów.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowana energetyka lub inżynieria środowiska)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku branży technicznej będzie atutem
  • Rzetelność i niezawodność w realizacji powierzonych zadań
  • Chęć do stałego poszerzania swoich kwalifikacji
  • Preferencje pracy zespołowej
  • Sprawne posługiwanie się komputerem (MS Office, AutoCad itp.)
  • Znajomość j. Angielskiego (inne będą dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotne
  • Pakiety Sportowe
  • Komfortowe biuro z dostępem do sali konferencyjnej i laboratorium pomp ciepła i klimatyzacji
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Indywidualne miejsce parkingowe
  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach

  • Praca mazowieckie
  • Inżynier Wysokie Mazowieckie
  • Inżynier mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055