Inżynier Sprzedaży HVAC
  • Pomorskie
pomorskie, Pomorskie, pomorskie, Polska
Hays Poland
4. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Pomorskie
NR REF.: 1185198

Twoja następna firma
Światowy lider w branży systemów klimatyzacyjnych do zastosowań prywatnych i przemysłowych.
Zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Aktywna sprzedaż oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje umów
  • Analiza potrzeb Klientów i uzgadnianie optymalnych rozwiązań z Działem Technicznym
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy
  • Raportowanie wskaźników sprzedaży
  • Prowadzenie szkoleń dla instalatorów i projektantów

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (Inżynieria Środowiska, Odnawialne Źródła Energii, Mechanika i Budowa Maszyn) lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży HVAC
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Umiejętność budowania relacji
  • Proaktywność, zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Co zyskujesz?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • Premie kwartalne
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Pakiet szkoleń
  • Bogaty pakiet benefitów

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca pomorskie
  • Inżynier Mikołajki Pomorskie
  • Inżynier pomorskie
  • Inżynier kujawsko-pomorskie
  • Inżynier Drawsko Pomorskie
  • Inżynier Kowalewo Pomorskie
  • Inżynier Jabłonowo Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190