Inżynier Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
RSTECHNOLOGY Adam Rachfał
26. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie technicznych i handlowych ofert dla klientów.
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań, w tym dopasowywanie produktów do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.
  • Częściowy nadzór nad realizacją projektów w obszarze techniczno-handlowym.
  • Monitorowanie rynku, analiza konkurencji oraz identyfikacja nowych możliwości biznesowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży.
  • Znajomość technologii produkcji soków i koncentratów.
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami.
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności w działaniu.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim w oparciu o umowę o prace (dopuszczamy umowę B2B).
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych.
  • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • Skoordynowany i zmotywowany zespół specjalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392