Inżynier sprzedaży
  • Mikolow
Mikołów, Mikolow, Silesian Voivodeship, Polska
MAS Sp. z o.o.
6. 5. 2024

Miejsce pracy: Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • utrzymywanie stałego kontaktu oraz bieżąca obsługa dotychczasowych klientów;
  • negocjowanie i przygotowanie ofert handlowych;
  • analiza rynku oraz monitoring działań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne;
  • język angielski - swobodne prowadzenie rozmów, pisanie maili;
  • dobra znajomość programu 3D AutoCAD lub/i SolidWorks 3D CAD lub/i pokrewnych;
  • swoboda obsługi MS Word, Exel, PowerPoint;
  • znajomość rynku technicznego;
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność;
  • brak przeszkód przed wykonywaniem pracy fizycznej na zakładach klientów - pomiary, zabudowa części, podzespołów na maszynach klientów;
  • gotowość do jednodniowych krajowych podróży służbowych (kilkudniowe -sporadycznie).

To oferujemy

  • umowa o pracę;
  • stanowisko pracy w siedzibie firmy - Mikołów;
  • możliwość pracy hybrydowej - w późniejszym czasie;
  • wsparcie zespołu wieloletnich specjalistów;
  • na okresie próbnym wyznaczony Opiekun;
  • pakiety benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie zdrowotne);
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • dofinansowanie do: kursów, szkoleń, języka obcego, studiów;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

O nas

Firma MAS Sp. z o.o. jako firma handlowo-produkcyjna – stawia, od samego początku istnienia, na jakość usług i zadowolenie klientów. W tym celu stwarza warunki ułatwiające podnoszenie kwalifikacji przez pracowników, ciągle poprawia organizację i jakość pracy. Stosowanie zasad Systemu Zarządzania Jakością stanowi o wiarygodności i konkurencyjności spółki, przyczynia się do jej rozwoju i końcowego sukcesu. Prowadzone przez Spółkę działania są bardzo elastyczne i dostosowane do indywidualnych preferencji i wymagań odbiorców.

Szanowny Panie/ Szanowna Pani, W związku z wyrażeniem zgody na przesłanie oferty marketingowej i nawiązaniem współpracy handlowej z MAS Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie (43-190), ul. Rybnicka 42 – zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”) oraz postanowieniami ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 roku, poz., 1000) informuję Pana/Panią, że: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, niemniej niezbędne celem zawarcia umowy. Konsekwencją niepodania przez Pana/Panią danych będzie brak możliwości zawarcia i wykonania umowy. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest MAS Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie (43-190), ul. Rybnicka 42 – zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym, prowadzonym przez Sad Rejonowy w Katowicach pod numerem KRS 0000066453, NIP 634-01-34-429, REGON 003468525. Z Administratorem danych może Pan/Pani skontaktować się poprzez adres e-mail: rodo@mas.pl, lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Pana/Pani dane osobowe obejmują następujące kategorie danych: Klienci i Kontrahenci będący osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą – imię nazwisko, miejsce prowadzenia działalności gospodarczej (dokładny adres), kod PKD, numer NIP, REGON, KRS; Pracownicy Klientów i Kontrahentów: imię i nazwisko, stanowisko służbowe, miejsce zatrudnienia, dane kontaktowe (adres e-mail, telefon stacjonarny i służbowy). Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu: Zawarcia i wykonania umowy (art. 6 ust. 1b RODO); Realizacji obowiązków prawnych (art. 6 ust. 1c RODO), takich jak m.in. wystawianie i przechowywanie faktur, dla realizacji zobowiązań podatkowych, rozpatrywanie reklamacji; Realizacji prawnie uzasadnionych interesów MAS Sp. z o.o. (art. 6 ust. 1f RODO) takich, jaki m.in. ustalenia, dochodzenia i egzekucji roszczeń, odpowiedzi na Państwa pytania i skargi; Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez MAS Sp. z o.o. Przez okres niezbędny do realizacji umowy a po jej zakończeniu w okresie niezbędnym do rozliczeń podatkowych oraz do wygaśnięcia roszczeń; Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane: Organom państwowym (np. Prokuratura, Policja, Prezes Urzędu Kontroli Danych Osobowych, sądy powszechne); Partnerom działającym na zlecenie MAS Sp. z o.o. (np. kancelaria prawna, bank, firmy transportowe i kurierskie, operatorzy pocztowi); MAS Sp. z o.o. nie ma zamiaru przekazywać Pana/Pani danych osobowych poza granice Unii Europejskiej, organizacjom międzynarodowym; Pana/Pani dane nie są poddane profilowaniu. MAS Sp. z o.o. informuje Pana/Panią o przysługujących im prawach: Prawo dostępu do danych, – czyli uzyskania informacji o celu i sposobie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz kopii danych; Prawo do sprostowania danych, – czyli poprawienie danych osobowych o ile są one błędne, uległy zmianie lub zdezaktualizowały się; Prawo do częściowego lub całkowitego usunięcia danych tzw. „prawo do bycia zapomnianym”, – czyli do usunięcia danych o ile nie istnieją przeszkody natury prawnej; Prawo do ograniczenia przetwarzania danych, – czyli ograniczenia przetwarzania danych wyłącznie do ich przechowywania; Prawo do przenoszenia danych, – czyli uzyskania swoich danych osobowych, które zostały przekazane MAS Sp. z o.o. lub wskazania innego administratora, któremu MAS Sp. z o.o. ma przekazać dane, o ile będzie to technicznie możliwe. Ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, o ile nie będą istniały prawnie uzasadnione przeszkody. Zgodę może Pan/Pani odwołać, poprzez wysłanie stosownej wiadomości e-mail: rodo@mas.pl. Prosimy jednak pamiętać, że do czasu wycofania zgody mamy prawo przetwarzać Pana/Pani dane osobowe. Pan/ Pani macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie przez MAS Sp. z o.o. danych osobowych narusza przepisy RODO oraz innych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych. Pragniemy zapewnić, że MAS Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby Pana/Pani dane osobowe zabezpieczyć przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczenie, utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem i wykorzystaniem. W tym celu wdrożono odpowiednie środki fizycznej, organizacyjnej i technicznej ochrony danych osobowych. Administrator Danych Osobowych MAS Sp. z o.o.

  • Praca Mikołów
  • Inżynier Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293